RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Görmek

Rüyada beyaz topuklu ayakkabı görmek, genç ve bekar bayanlar için gelinlik giymek, nişanlanmak, sözlenmek ve dünya evine girmek anlamlarına gelir. Evli ve yetişkin çocukları olan kişiler için gelin almak veya gelin vermek şeklinde de yorumlanır. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi ise hayra yorulmaz ve yüzüne gülen ancak arkasından türlü türlü iş çeviren kişilerin varlıklarına işaret eder. İyi niyetle söylenen bir sözün yanlış anlaşılması üzerine kişinin zor durumlara düşmesine de işaret eden rüya, dedikodulara fazla kulak veren rüya sahibinin devamlı olarak moral bozukluğu yaşayacağına ve asılsız sözlerin peşine düşerek zaman kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Almak

Kişinin kendisine çok fazla yüklenmesi nedeniyle psikolojisini bozduğuna ve motivasyonunu düşürdüğüne, bu yüzden olan bitene karşı bakış açısının net olmadığını işaret eder. Kişinin baskılardan kurtulmak istediğine, bağımsız hareket etme isteği nedeniyle çevresinde kendisini rahatsız eden her şeyden uzak kalmak istediğine de yorumlanır. Arzu edilen kariyer basamaklarının bir kısmını çıkan rüya sahibinin geleceği için önünde pek çok fırsat olduğuna ve istediğinden daha büyük şanslara sahip olacağını da tabir eder.

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Çalmak

Kişinin taşıdığı sorumlulukları bir yük gibi görmesine ve sürekli rahatsızlık duymasına işarettir. Yapılan işlerin büyük bir fiyaskoyla sonuçlanması sonucu çevreye ve aileye karşı mahcup duruma düşülecek olan rüya sahibinin, gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmasına ve hayatına yeni bir yön vermek için öncelikle içinde bulunduğu şartlara ayak uydurmak zorunda olduğuna alamet eder.

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı stresli ve baskı altında yaşayan kişileri temsil eder ve rahatlama ihtiyacına vurgu yapar. Kendisini sanki kapana kısılmış gibi tedirgin hisseden kişinin tutunma ihtiyacına ve görünmez bir gücün kendisine yardım etmesini arzulayan rüya sahibinin nefes almasına, rahatlamasına yardımcı olacak deneyimler yaşama arzusuna da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!