RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Yatak Görmek

Rüyada beyaz yatak görmek, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler, sıkıntı ve stres yaşamasına sebep olan sorunların yakın bir zaman içinde biteceğine, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Yatak Odası Görmek

Rüya sahibinin kendine ve eşine olan güveninin yüksek olduğuna, aile hayatında çok mutlu ve huzurlu olduklarına, sorunları ve sıkıntıları beraber çözdüklerine,  rüyayı gören kişinin, eşi ile birbirlerini tamamladıklarına, çok ama çok mutlu olduklarına ve kıskanan insanlara inat çok daha mutlu olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Yatak Örtüsü Görmek

İş hayatında çok iyi çalışmalar hazırlayan rüya sahibinin, aile hayatında çok mutlu olacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Yatak Yorgan Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapacağı çok büyük ve başarılı bir çalışma karşılığında çok fazla çaba harcamadan büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştirip ihtiyacı olan insanlara yardım edeceğine ve çok hayırlı kişiler ile çalışıp bu çalışmanın meyvelerini yakında toplayacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Yatak Çarşafı Görmek

İş hayatında çok büyük bir çalışma yapmak üzere olan rüya sahibinin, iş hayatında da söz sahibi olan karısından yapacağı çalışma için onay alması gerektiğine ve bu onayı karısından alamazsa eğer herhangi bir işlem yapamayacağına rivayet eder.

Rüyada Beyaz Yatakta Uyumak

İş hayatında ve aile hayatında rahatlığa erileceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Yatak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mehtap acır (13 Ocak 2015 saat: 13:18)

    Acık alanda geniş bir yerdeyim ayrı ayrı yerlerde büyük beyaz yataklar var ben ve yanımda annem var kendmiizede yer ayarlıyalım diyorum bir türlü yer ayarlıyamıyoruz sonra kendimize bir yer bulmuşken o anda bir adam bizden önce davranıp oraya elindeki tesbihleri bırakıyo yataklar bembeyaz ve çok büyük yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,