RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Yazma Görmek

Rüyada beyaz yazma görmek, erişkin kişiler için hayatlarına bambaşka bir yön verecekleri önemli bir döneme girdiklerini, hayata dair maddi beklentilerinin çoğunu gerçekleştirmiş oldukları için manevi konulara daha fazla yöneleceklerini, özellikle İslamiyet’le alakalı eksik bilgilerini tamamlayacaklarını ifade eder. Dine yönelik konulara vakıf bilgili kimselerle kurulacak dostluklar, yeni girilecek ortamlar sayesinde yaşam tarzında meydana gelecek önemli değişikliklerin işaretini verirken, aile içindeki huzuru korumak adına rüya sahibinin sevdiklerinin üzerine eskisinden daha fazla titreyeceğini, korumacı yanının ön plana çıkacağını ifade eder. Dürüst, ilkeli ve çalışkan bir hayat sürmek, hem kendini, hem de sevdiklerini tehlikeye atmadan yaşamak demektir. Yeni kararlar alınmasının söz konusu olduğu bu dönemde yaşanan yerde değişikliğe gidilmesi de söz konusudur.

Rüyada Beyaz Yazma Takmak

Günahtan uzak durarak yaşamak, mevcut hayat düzenini İslami koşullara uygun hale getirmek ve özellikle dini vecibeler konusunda eskiye oranla daha dikkatli, titiz davranmak demektir. Maneviyata verilen önemin hayatın her alanına yansıyacağı bir döneme girilmesi ile beraber kişinin hayatında radikal bazı değişikliklerin meydana geleceğini bildirir. Yaşı ilerlemiş kimseler için ani verilen bir Hac yolculuğuna yorumlanırken, adağı olan kimselerin dilekleri yerine geldiği için kurban keseceklerine veya adaklarını yerine getireceklerine delalet eder.

Rüyada Beyaz Yazma Almak

Bekar kişilerin nihayet gönüllerine uygun, bir ömür mutlulukla yaşayacakları bir eşe kavuşacaklarına ve nişan veya düğün törenlerinin yakında olacağına yorumlanır. Yeni kararlar alacak olan rüya sahibinin hayat yönünü tamamen değiştirecek şekilde hareket edeceğini ve bu süreçte kendisini de, ailesini de üzmeyeceğini, sorumluluklarını doğru şekilde yerine getireceğini ifade eder. Maddi anlamda kimseye muhtaç kalmadan yaşamanın, elde edilen gelirin kişiye yetmesinden ötürü şükür ederek yaşanacağının altını çizer.

Rüyada Beyaz Yazma Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarının düşüncelerini önemseyen ve her hareketlerinde sanki biri kendilerini izliyormuş gibi dikkatli davranan kişilerin zaman zaman özgür iradelerini geri plana attıklarını ancak bu şekilde yaşamaktan ötürü herhangi bir rahatsızlık duymadıklarını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!