RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Yorgan Görmek

Rüyada beyaz yorgan görmek, kişi için feraha kavuşmak anlamına geldiği gibi hayatının güvenilir bir düzlemde süreceğine, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine yorumlanır. Genç kimseler için gelecekte sahip olunacak önemli mevkilere ve liderlik gibi statülere delalet eder. Beyaz yorgan aynı zamanda yapılacak evliliklerin mutlu olacağına ve bekarlar için gönlüne göre bir kişi ile tanışılacağına yorumlanır. Eğer yorganda yırtık varsa, yapılacak evlilik sağlıklı olmaz veya bekarlar için dul biriyle evlenmek anlamına gelir. Kirli bir beyaz yorgan görmek de, kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına alamettir.

Rüyada Yorgana ve Çarşafa Bürünmek

Kişinin tüm sıkıntılarını bir kenara koyarak yaşamaya başlayacağına, elde edeceği ferahlama sayesinde, her türlü işte şans elde edeceğini bildirir. Yorgana ve çarşafa sarılıp yattığını görmek, büyük bir aşkla yapılacak evliliğe ve ömür boyu sürecek huzura da delalettir. Bekarlar için girişken, dürüst ve güvenilir biri ile tanışmak, güzelliği ile göz kamaştırıcı bir bayanla evlenmek, iktidar sahibi bir erkekle hayatını birleştirmek gibi anlamlara da gelmektedir.

Rüyada Siyah Yorgan Görmek

Büyük bir sıkıntının habercisidir ve özellikle kişinin kendisi kadar ailesini, eşini, çocuklarını da içine alacak bir dar boğazdan geçeceğine delalet eder. Mantıksız davranışlar ve girişimler sonucunda elde avuçta ne varsa kaybedilip, kişinin kötü bir duruma düşeceğini de bildirir. Siyah yorgan gözyaşı ve keder olarak da tanımlandığı gibi, kişinin yataklara düşecek kadar talihsiz bir hastalığa yakalanması anlamına da gelir.

Rüyada Beyaz Yorgan Görmenin Psikolojik Yorumu

Beyaz yorgan, aile kurmak istemenin, geleceğe dönük yatırımlar yapıldığının, hayallerin peşinden koşulduğunun ve zaman zaman mantıksız davranışlarda bulunulduğunun işaretidir. Beyaz yorgan aynı zamanda sıcak bir aile ve yuva özleminin de sembolüdür ve kişinin kendisine sahip çıkacak, koruyacak ve kollayacak biri ile tanışmak istemesinin de semboldür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!