RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Zarf Görmek

Rüyada beyaz zarf görmek, uzun zamandır beklediğiniz bir haberi artık alacağınız ve kendinizi hem çok mutlu, hem de çok başarılı hissedeceğinizi bildirir. Beyaz zarf aynı zamanda sınav sonucu bekleyenlerin de yüzünü güldürecek bir haber anlamına gelir. Aynı zamanda sevilen kimselerin düğünlerinin habercisi de olan beyaz zarf, kişiye gelecek olan önemli bir teklifin de işaretçisidir.

Rüyada Beyaz Zarf Bulmak

İçinde herhangi bir kağıt veya bir şey olmayan beyaz bir zarf bulan kişiler, boş hayalleri yüzünden hem çok vakit kaybederler, hem de maddi olarak da sınırları zorlarlar. Beyaz zarf bulup içine bakmayan kimseler ise risk alamadıkları için çok büyük bir iş fırsatını teper, sonradan da hayat boyu pişmanlığını duyarlar. İçi dolu beyaz zarf bulmak ise kişi için büyük bir başarı anlamına geleceği gibi, ev veya arsa tapusu anlamına da gelir. Beyaz zarf bulmak aileden görülecek yardımlarla açılacak bir işyerine de delalettir.

Rüyada Beyaz Zarf Satın Almak

Geleceğe yönelik çok büyük amaçların ve hedeflerin olduğuna, bu nedenle kişinin karşısına çıkan her türlü fırsatı doğru şekilde değerlendireceğine, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına işarettir. Beyaz zarf almak aynı zamanda alınacak değerli bir gayrimenkule de işaret eder. Bekar erkekler için nikah masasına oturmaya, evliler için de ev alınmasına, yeni bir hayata başlamaya, taşınmaya işaret eder. Ticarete atılmak için uğraş veren ve kendi işini kurmaya çalışan kimseleri de simgeler.

Rüyada Beyaz Zarf Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin beklentilerinin büyük olduğuna, sınav veya bir sonuçla ilgili çok büyük bir stres yaşadığına, gergin olduğuna işarettir. Beklenen önemli bir haberi de simgeleyen beyaz zarf, aynı zamanda kişinin elde etmek için çok uğraş verdiği bir fırsatı da ifade eder. Beyaz zarf bekar bayanlar için evlenme teklifi beklediklerinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Zarf Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aybis (04 Eylül 2016 saat: 05:10)

    Bir akşam evimde masa başında otururken ev adresimi bilmeyen bir yakınıma ait ki o yakınım kendisine diye postacıdan iki tane mektup elime veriliyor. Ve yanında çocuğa aitte bir kimlik. Mektup zarfları bembeyaz kalın. Ve açıp açmamakta kararsız kalıp arkadaşıma haber veriyorum. Böyle böyle ne alaka mektuplar bana geldi diye? Ne yapayım açayımmı? Yoksa geri mi vereyim diye? Oda birşey biliyormuş gibi aç aç sorun yok bak bakalım diyorken Birini açtığımda ise zarlar var ve o zarların arkasında tek kelimelik yazılar var. Gel,ben, seni, özledim. Gel, gel gibi öyle değişik. Sonra bi bahçede kendimi bulup o zarları yan yana getirip bana verilen mesajı çözmeye çalışırken bir bayan beni oyalayıp o zarlarımı almaya çalışıyor. Ne olabilir?

  2. gul (02 Eylül 2016 saat: 08:18)

    Fırtınalı bir gecede dışarı çıktım. Evden biraz uzaklastiktan sonra korkmaya başladım ve eve dönmeye karar verdim.biraz yürüdükten sonra arkamdan bir köpek havladi önce biraz korktum sonra kaçmadım bi baktım köpek hemen yanımda ve ağzında bir beyaz zarf. Zarfı almamla beraber köpek hızla uzaklasti. Zarfı açtığımda zarfta bir talimat yazılıyordu. zarfta yazılanlar: iki dileğini yaz ve iki dilegimi yazdım çembere aldım dileklerin yanına bir tabak şekerleme koy. Şekerleme koydum. Ardindan dileklerin üstünü kapatacak şekilde oval taş koy. Taşları koydum. Daha sonra taşları isitmami istedi taşı ısıtmamla bir fırtına çıktı tabaktaki bütün sekerlemeleri savurdu ve yerin altından AMIN sözcüğü yazı şeklinde çıktı. O yazıyla beraber bir akrep çembere doğru hızla yürüdü fakat kardesim onu öldürüyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,