RuyaTabirleri.com

Rüyada Beygir Görmek

Rüyada beygir görmek, rüyayı gören kişinin, hayal ettiği şeylere ulaşmak, rahat bir hayat sürmek ve ailesi ile birlikte mutlu yaşamak için çok fazla çalıştığına, büyük bir emek harcadığına, bu şekilde çalışması sayesinde istediği şeyleri yakın bir zamanda elde edeceğine, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine alamet eder.

Rüyada Beygire Binmek    

Rüya sahibinin durumuna bağlı olarak farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin, hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük başarılar kazanacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine yorulur. Ancak bazı rüya tabirlerinde tam tersi bir şekilde tabir edilmiştir. Kişinin, kötü olaylar ile karşılaşacağına, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada Siyah Beygir Görmek     

Rüya sahibinin, amaçlarına ulaşmak için yeteri kadar çalışmadığına, bu şekilde çalışmaya devam ederse sadece üzüleceğine, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına ve yıllar boyunca ağır şartlar altında çalıştığı için hasta olacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Beygir Görmek    

Rüyayı gören kişinin, ahlakı ve yaptığı iyilikler ile herkesin sevdiği, saydığı ve çok konuştuğu bir kişi olacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, yaptığı ibadetlerin Allah katında kabul edildiğine ve çok büyük mutluluklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Beygir Görmek    

Rüya sahibinin, yaptığı işte çok büyük bir azim ve sabır göstererek çok iyi yerlere geleceğine, bu sayede büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, başarılarının artacağına ve uzun yıllar boyunca hayal ettiği şeylere kavuşacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!