RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyin Görmek

Rüyada beyin görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin ulu, bilge ve yüce bir kişi olacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına delalet eder. Hikmetli kimselerden olup, hidayete ermeye işaret eder. Kazanç kapılarının açık olacağına, Allah’ın nimetlerinden bolca faydalanmaya, geçim derdinden, hastalıktan, kederden, azaptan ve acıdan kurtulmaya işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Beyin Yemek

Rüyada beyin yemek, duygularına kapılıp, bu doğrultuda hareket etmeye ve sonrada zararlı çıkmaya işaret eder. Rüya sahibinin maneviyatının çok güçlü olduğuna, mantığından ziyade hisleriyle karar verdiğine ve daha bu durumun sonuçlarına katlanmak zorunda olduğuna yorulur.

Rüyada Hayvan Beyni Görmek

Rüyasında hayvan beyni gören kişi çok sıkıntılı bir dönem yaşayacak, kendini çok çaresiz, yalnız, kimsesiz ve tükenmiş gibi hissedecek, içine kapanacak, evden çıkmayacak ve kimselerle konuşmayacak demektir. Rüya sahibi için çok meşakkatli bir dönemin geldiğine tabir edilir.

Rüyada Kendi Beynini Görmek

Rüyada kendi beynini görmek, rüyayı gören kişinin daha fazlasına ve daha iyisine sahip olmak için büyük bir hırsla ve azimle çalışıp, ter döktüğüne delalet eder. Rüya sahibi, hayat standartlarını ve maddi imkânlarını yükseltmenin peşindedir diye ifade edilir.

Rüyada İnsan Beyni Yemek

Rüyasında insan beyni yediğini gören kişi, bir kimsenin desteği ile iş sahibi olacak ve kazanca kavuşacaktır. Rüyayı gören kişiye elindeki maddi imkânlarından cömertçe sunacak ve yardımını esirgemeyecek bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Beyin Kanaması Görmek

Rüyada beyin kanaması görmek, hayırlara alamet etmez. Rüya sahibinin yaşayacağı kötü günlere ve dökeceği gözyaşına delalet ederken aynı zamanda yıllar geçse de hep yüreğini yakacak ve unutamayacağı bir acı yaşayacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyin Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Deniz Taş (17 Mart 2014 saat: 09:22)

    Merhabalar…
    Dün Gece görmüş olduğum rüyanın etkisinden çıkamadım, Yorumlarsanız çok mutlu olacağım.

    Bir doktora gidiyorum, benim uzun zamandır gitmediğim dişimi yaptırdığım doktorum anlımın üst tarafından kafama önce bir sey saplıyo sonra şırıngayla sıvı alacağını söylüyor ve alıyor. Sonra ay ay deyip bu iltihaplı diyo ve koşuşturuyor. Bana da elimle kafamdaki deliği sıkıca bastırmamı istiyor sonra ben çıkıyorum ordan bi anlık elimi bırakıyorum ve beynimden bağırsak şeklinde uzunca bir şey çıkıyor. Sonra acilen başka bir hastaneye gidiyorum. Ordan beni başka uzman bir doktorun bakması gerek diye bir eve yolluyorlar. öyle korkuyorum ki ne olduğunu anlamaya çalışıyorum. sonra birden alnımda sadece yara izi kalıyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,