RuyaTabirleri.com

Rüyada Bez Görmek

Rüyada bez görmek, rüya sahibinin uğraşına, hayat mücadelesine, çalışkanlığına ve üretkenliğine delalet eder. Bazen de işlerin yarım bırakıldığı için yığıldığına, tabir yerindeyse dağ gibi büyüdüğüne ve içinden çıkılamaz bir hal aldığına işaret eder. Rüyada bez görmek, kişinin kafasında pek çok karlı iş fikri olduğuna ve bunları bir şekilde hayata geçirmenin ve kendisine menfaat sağlayacak duruma getirmenin planlarını yaptığına tabir edilir.

Rüyada Kirli Bez Görmek

Rüyada kirli bez görmek, rüyayı gören kişinin, toplumda küçük düşeceği, yüzünün kızarmasına, başının da yere eğilmesine neden olacağı bir işe adının bulaşacağına bu nedenle de çok kötü ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Bebek Bezi Görmek

Rüyada bebek bezi görmek, rüyanın ve rüya sahiplerinin durumuna göre tabir edilir. Bazıları için muradına erip sevdiğine kavuşacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına işaret ederken bazıları için de yanlış anlaşılmalar nedeni ile kalbinin kırılacağına yorulur.

Rüyada Paspas Görmek

Rüyada paspas görmek ya da paspas bezi görmek, rüyayı gören kişinin, ağır şartlarda, ezilerek ve çok yorularak çalıştığına yorulur. Kişinin bu işten en büyük kazancının en azından çalışmasına ve yorgunluğuna değecek miktarda kazancı olmasıdır diye ifade edilir.

Rüyada Bez Parçası Görmek

Bir kişi eğer rüyasında bir bez parçası görürse o kişi gelecekte zenginliğe ve lüks bir hayata kavuşacak demektir. Rüya sahibinin maddi anlamda çok güçlü olacağına yorulur.

Rüyada Toz Bezi Görmek

Rüyada toz bezi görmek, kişinin sıkıntılı, zor ve zahmetli günler geçireceğine, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin sevinç gözyaşları ve mutluluk çığlıkları atacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,