RuyaTabirleri.com

Rüyada Beze Görmek

Rüyada beze görmek, kişinin en ufak şeyleri bile kendisine dert ettiği, aşırı alıngan, huzursuz günler geçirdiği için ikili ilişkilerde iletişim sorunları yaşadığı anlamına gelir. Sorunlarını anında çözmek yerine, daha sonraları uygun zamanda çözüm aramaya yani problemleri ötelemeye olan alışkanlığın kişiye zarar verebileceğini, bu bakış açısının değiştirilmesi gerektiğine vurgu yapar. Uyarıcı mahiyeti olan bir rüya olarak ele alınması gerekir ki ister hamur bezesi, ister yağ bezesi görülsün, her şekilde kişiyi huzursuz eden bir takım unsurların bugünlerde daha fazla gün yüzüne çıkacağı hakkında bilgi verir. Yapılan fedakarlıklarda aşırıya kaçmanın bazı maddi zorlukları da beraberinde getirecek olması nedeniyle yapılmış planlarda bozulmalar ortaya çıkacak demektir. Özellikle belli bir program dahilinde yaşayan ve geleceğini planlarken maddi konularda dikkatli davranan kişilerin ani kararlar alarak parasal konularda gereksiz harcamalar yapmaların neticesinde ilerleyen günlerde sıkıntıya düşebileceklerine yorumlanır.

Rüyada Hamur Bezesi Görmek

Tuzlu hamur bezesi görmek ailevi huzurun yerinde olduğunu ve özellikle ilerleyen aylarda bol kazanç elde edilecek işlere yönelecek olan rüya sahibinin elde ettiği parayla bazı yatırımlar yapacağını müjdeler. Kazanılan paranın bereketli olacağına vurgu yapar ve birikimler sayesinde ev ya da araba almak gibi bir yönelişe girileceğinin altını çizer. Tatlı hamur bezesi görmek bekar kişiler için ruhen ve kişilik olarak çok iyi bir uyum yakalayacakları yepyeni bir aşka yelken açacaklarını ve yapacakları evlilikte aradıkları mutluluğu, huzuru bulacaklarını bildirir. Hamur bezesi yemek sağlıklı olmak, huzursuzluk veren konulardan uzaklaşmak anlamındadır.

Rüyada Yağ Bezesi Görmek

Vücudunun herhangi bir yerinde yağ bezesi olduğunu görmek aşırı detaycı olmak, çok önemsiz sorunları dahi büyüterek kendini strese sokmak demektir. Dışarıdan bakıldığında bir sorun olmamasına rağmen, kişinin aşırı mükemmeliyetçi tavrı nedeniyle sahip olduğu hayattan bir türlü memnun kalmadığı için kendisini strese soktuğuna yorumlanır.

Rüyada Beze Görmenin Psikolojik Yorumu

Yarınını düşünerek hareket eden kişilerde görülen birikim yapma, kimseye muhtaç olmadan yaşama isteğine atıfta bulunan rüya, genel olarak maddi konulardaki kaygıları azaltmak için düzenli olarak gelir kontrolü yapan ve her işine titizlik gösteren kişilerin garantici kişilik yapılarına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!