RuyaTabirleri.com

Rüyada Bezelye Görmek

Rüyada bezelye görmek rüyanın içeriğine ve kim tarafından görüldüğüne göre çeşitli şekillerde açıklanabilir. Rüyada bezelye görmek rüya yorumcuları tarafından genel olarak hayırlı ve olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Bezelye görmek kişinin uzun bir hayatı olacağına işarettir. Aynı zamanda kişinin ömrünün uzadığı da söylenmektedir.

Rüyada bezelye görmek aynı zamanda kişinin uzun süre hastalanmayacağına hayatı boyunca kötü ve ölümcül hastalıklar yaşamayacağına bu açıdan huzurlu ve mutlu bir hayatı olduğuna işarettir. Bu rüyayı bir erkek görüyorsa yakın zaman içerisinde yardıma ihtiyacı olacağı ancak bu yardımı bir bayandan alacağı şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır. Aynı zamanda rüyasında bezelye gören bir kişi eğer kadınsa ileriki dönemlerde eşi ya da sevgilisi tarafından aldatılabilir bu durumda kötü zamanlar geçirilebilir.

Rüyada Mevsiminde Bezelye Görmek

Bir kişi rüyasında bezelyeyi tam mevsiminde taze ve canlı bir şekilde yediğini görürse bu rüya her ne kadar hayırlı bir durummuş gibi görünse de genel olarak kişinin hastalıklı bir bünyeye sahip olduğunu ve yakın zaman içerisinde pek çok kez hastalanacağına işarettir.

Rüyada Kuru Bezelye Görmek

Bir kişi rüyasında kuru bezelye yediğini görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Kişinin yakın zaman içerisinde oldukça üzücü bir haber alacağı ya da oldukça olumsuz ve uğursuz bir durum yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kuru bezelye görmek genel olarak bir bela ya da musibet olarak ifade edilmektedir. Kişinin zarar göreceği çeşitli durumlar içerisine girebileceği söylenmektedir.

Rüyada Mevsimi Dışında Bezelye Yediğini Görmek

Bir kişi rüyasında mevsimi olmamasına karşın bezelye aldığını ve bu almış olduğu bezelyeyi yediğini görmesi pek hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır. Genel olarak kişinin kendisine zarar verecek çeşitli işler içerisine girdiği ve bu durumda çeşitli olumsuz durumların yaşanmasına ortam hazırladığı söylenmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bezelye Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. suna (18 Ekim 2015 saat: 21:45)

  merhaba,dün gece rüyamda bezelye tarlasında bezelye topluyorduk ,koskoca tarla ve o kadar çok bezelye vardı ki toplayıp çuvallara dolduruyorduk hepsinin içi dolu ve her bezelye taneleri kocamandı.bezelyeleri içinden çıkarıp taneliyordum,iki üçtanede ağzıma attım.acaba bu rüyam ne anlama geliyor.şimdiden teşekkür ederim.

 2. Yunus (08 Ekim 2015 saat: 15:01)

  Rüyamda bir tencere dolusu pişirilmiş bezelye yiyordum.Ancak büyük bir iştahla.(gercek hayattada bezelye cok severim) Fakat sulu bi yemek degil ve sadece bezelye taneleri vardı aralarda bazen nohut taneside cikiyordu. Bü rüyayı anlamlandirirsaniz sevinirim. Tesekkurler.

 3. leyla ozge (23 Temmuz 2015 saat: 17:13)

  Rüyamda kendimi bir tarlada görüyorum orda yanımda bir kişi daha var ama kim bilmiyorum ben yeşil bezelyeler toplarken o kişi yanıma geliyor ve bir ağaç görünüyor çok büyük bi kayısı ağacı bütün dalları kayisilarla dolu hatta o kadar dolu ki kayısıdan tek bi dal dahi görünmüyor ama yaprakları sapsarı kurumuş ben kayısıdan yemeye çalışıyorum hatta yarısını yiyorum yanındaki kişi beni çağırıyor kayısıdan toplamak istiyorum gel diye bana ısrar edince oraya gittim bulundugum tarla da eski bi komsumuzun tarlasi oldugunu anliyorum en sonsonra uyandım garipti anlamını merak ediyorum

 4. Zeynep (13 Haziran 2015 saat: 15:40)

  Rüyamda taze bezelyeyi ayıklıyorum ayıklama bittikten sonra yıkıyorum. Süzgeçte güzelce süzsün diye süzgecin içindeki bezelyeleri sallayarak suyunu akıtıyorum bir yandan arkadaşlarımla muhabbet ediyorum. Ama meğer bezelyeler süzsün diye sallarken bezelyelerin bir kısmını yere dökmüşüm. Hemen döktüklerimi toplayıp lavaboya yıkamaya gidiyorum yine yanımda bir arkadaş var fakat yıkarken o yerden topladığım bezelye tanelerinin hepsi lavaboya dökülüyor ve Lavabo deliklerinden geçerek hepsi gidere gidiyor. Elimdede sadece en başta yere dönmediğim bezelyeler kalıyor.

 5. Ecem (23 Mayıs 2015 saat: 15:20)

  Küçük tek camlı bembeyaz bir odada halam ben ve bir bebek yatakta oyun oynuyoruz. Camdan yabancılara ait bir mezarlık gözüküyor. Mezar taşlarında yazan r.i.p. in ne demek olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Bebek o kadar beyaz o kadar pak o kadar güzel ki parıldıyor. Masmavi gözleri muazzam kestane rengi saçları var. Müthiş etkilendim bebekten

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,