RuyaTabirleri.com

Rüyada Biber Görmek

Rüyada biber görmek yüz güldürecek şeylerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Aynı zamanda meşakkatli, zorlu ve alın teri dökerek yapılacak bir işin karşılığında sahip olunacak helal olan bol kazanca ve mülkiyete işaret eder. Biber aynı zamanda rüya sahibinin arkasından yapılan gıybete ve bu nedenle de zor durumda kalması anlamına gelir. Rüyada biber gören kişi kendisi de gıybete meraklı olan kişidir ve bu nedenle gıybetini yaptığı kişilerin gazabına uğrayarak zor ve sıkıntılı günler geçirecek demektir. Çünkü rüya sahibi kime güvenmesi gerektiğini, kime güvenmemesi gerektiğini tam olarak bilemeyen biridir. Rüyada sofrada kırmızı ya da karabiber olduğunu görmek ya da yemeğe dökmek çok üzücü bir haber alınmasına delalet eder.

Rüyada Biber Yemek

Rüyada biber yemek yanlış bir karar alıp yapılacak olan işin sonucunda demorolize olmak ve başını duvarlara vurmak anlamına gelir.

Rüyada Biber Satmak

Rüyada biber satmak şifa bulmaya, sıkıntılardan ve borçlardan kurtulmaya ve rahata kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Biber Almak

Rüyada biber almak sıkıntılı günler geleceğinin, hane içinde yokluk ve kıtlık olacağına, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Biber Yemek

Rüyada yeşil biber yemek çok hayırlıdır, hane halkının çokluğuna ve evlat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Biber Ekmek

Rüyada biber ekmek iş ile tabir edilir. Kişinin yapacağı bir iş başvurusuna delalet eder.

Rüyada Biber Toplamak

Rüyada bahçeden biber toplamak, sıkıntılı ve zor günlerin artık geride kalacağına ve aydınlık, ferah ve güzel günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Biber Turşusu Yediğini Görmek

Rüyada biber turşusu yediğini görmek kişinin ailesindeki düzenin ve mutluluğun bozulacağına ve aile içinde sorunların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!