RuyaTabirleri.com

Rüyada Biber Toplamak

Rüyada biber toplamak, çok yakın bir dosttan duyulacak acı bir söz yüzünden rüya sahibinin kahrolacağı, gecesinin gündüzüne karışacağı, hayatı ile ilgili çok riskli bir karar aşamasına geleceğini işaret eden rüya, aynı zamanda beklenmedik acı kayıplara da tabir edilir. Aile veya kan bağı olan uzak akrabalardan birinin ölüm haberinin gelmesi üzerine, yas tutulacak bir döneme girileceğine ve uzun süre etkisinden kurtulmanın mümkün olmadığı olumsuz olaylara alamettir. Biber toplayan kişi genellikle kendi tuzaklarına düşer veya dilini tutamamanın cezasını çeker. Yanlış verilen kararların hayati hatalara neden olacağı bu dönem kişinin gözyaşları içinde kalmasına neden olur.

Rüyada Biber Yemek

Acı biber yemek alınacak kötü haberlere işaret ederken, tatlı biber de kişinin içinde bulunduğu şartların güçleşeceği ve maddi anlamda beklentilerinin ötesinde zor günler geçireceğini işaret eder. Biber yemek genel anlamı ile kişiye üzüntü veren durumları tabir ettiği gibi, aile içindeki kargaşanın, söz düellolarının ve tartışmaların da alametidir.

Rüyada Acı Biber Yemek

Rüyasında acı biber yediği için ağzı yanan kişinin günü kötü geçer ve tüm gün boyunca aksilikler peşini bırakmaz. Acı biber yemek bazen kişinin duyduğu kötü sözleri içine atacağına ve karşılık veremediği için kendisini yiyip bitireceğine de işaret eder. Yapılan hatalar nedeni ile yaşanılan sıkıntılara ses çıkarılamadığına, başkaları tarafından üzülen, umursanmayan bir insan olunacağına da delalettir. Acı biber yiyen kişiler geçimsiz bir eşle evlenir ve kötü bir hayat geçirirler.

Rüyada Biber Toplamanın Psikolojik Tabiri

Kişinin arkadaş çevresinde samimiyetten uzak, yüzeysel ilişkiler kurduğunu ve kimseye gerçekten dürüst davranmadığını bildirir. İçten pazarlıklı, sinsi düşüncelere sahip olunduğunu ve bu tutumlar nedeni ile çevresi tarafından da çok sevilmeyen biri haline gelindiğini bildirir. Biber toplamak kişinin olumsuz düşüncelerden beslendiğinin de işareti olarak görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!