RuyaTabirleri.com

Rüyada Biberon Görmek

Rüyada biberon görmek, rahatlık, kolaylık, konfor ve huzur anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için yeterli olan şartlara sahip olacağı ve elindekilerle mutlu olmayı başaracağı şeklinde açıklanır. Çok büyük zenginlik olmasa da borçsuz bir hayata, ekmeğin ve rızkın daimi olacağına işaret eder. Bazen de yenilik, değişim ve hayır olarak tabir edilir. Rüyada biberon görmek, kişinin keyfinin ve ağız tadının ömür boyu süreceğine delalettir.

Rüyada Biberonla Bebeğe Süt Vermek

Rüyada biberonla bebeğe süt verdiğini gören kişinin, olması için zamanında Allah’a çok yalvardığı ve secde ettiği bir isteğinin gerçekleşmesi sayesinde adağını yerine getireceği tabir edilir. Rüya sahibi bir hayır yapacak ve hayaline kavuştuğu için Allah’a şükrettiğini göstermek isteyecek demektir.

Rüyada Biberon Kırılması

Rüyada biberon kırılması, hayal kırıklığı yaşamaya ve çok üzülmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, kendisini fazla kaptırdığı ve beklentisini çok yüksek tuttuğu bir işin gerçekleşmemesi nedeniyle büyük bir hüsran yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Biberon Almak

Rüyada biberon almak, mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çok çalışıp, karşılığında emeğini almasına, sonrada paşalar gibi ayaklarını uzatıp hem yorgunluğunu atmasına hem de kazancının keyfini sürmesine yorulur.

Rüyada Biberonda Süt Görmek

Rüyada biberonda süt görmek, havadan gelecek olan kazanca işaret eder. Rüya sahibi için ilaç olacak ve en sıkışık anında sıkıntısını çözecek bir kazanç elde etmesi ile açıklanır.

Rüyada Biberon Emen Bebek Görmek

Rüyada biberon emen bebek görmek, rüya sahibinin yufka gibi bir yüreği olduğuna, yaptığı iyilikler karşısında pek çok kişi tarafından kanatsız bir melek olarak görüldüğüne işaret eder. Rüya sahibinin manevi yanının baskın olması nedeniyle çok duygusal olduğu, bu nedenle de elinden geldiğince herkese yardım ettiğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: