RuyaTabirleri.com

Rüyada Biblo Görmek

Rüyada biblo görmek, düşünceleri, konuşmaları ve yaptıkları insanlar tarafından takdir görmeyen, bu nedenle dışlanan, sevilmeyen ve istenmeyen bir kişinin varlığına delalet eder. Bu rüya, tavırları yapmacık gibi gelen, samimiyetine inanılmayan, sözlerine güvenilmeyen, soğuk, sert ve duygusuz bir dış görünüşü olan bir kişi üzerinden ifade edilir.

Rüyada Biblo Almak

Rüyada biblo almak, kişinin yapacağı işlerin ya da üreteceği fikirlerin istediği ilgiyi görmesi bir yana tepki alacağına ve rüya sahibini zor durumda bırakacağına delalet eder. Kişi, ağzını açtığına pişman olacak ve yanlış anlaşılarak çok üzülecek demektir.

Rüyada Biblo Fil Görmek

Bir kişinin rüyasında biblodan yapılmış bir fil görmesi, o kişinin istediği başarıyı, mutluluğu ve huzuru elde etmeyi başaracağına, yüzünün güleceğine, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine delalet eder.

Rüyada Biblo Kırmak

Rüyada biblo kırmak, rüya sahibinin malından ve parasından olacağı bazı işlere gireceğine bu dönemde çok sinirli ve gergin olacağına bu nedenle de en yakınlarını üzüp, onları kıracağına tabir edilir.

Rüyada Biblo Bebek Görmek

Rüyada biblo bebek görmek, kendini insanlara doğru ifade edemeyen, dünyasını kimselere açmadığı için sahtekâr gibi algılanan ve konuştuklarının ya da yaptıklarının gerçekliği yansıtmadığına inanılan bir kişi ile açıklanır.

Rüyada Süs Eşyası Görmek

Rüyada süs eşyası görmek, şans, uğur, bolluk, bereket ve verim olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin helal olan rızkının ve malının her geçen gün çoğalacağına ve zenginliğinin arttıkça artacağına işaret eder.

Rüyada Süs Eşyası Almak

Rüyada süs eşyası almak, rüya sahibinin şeytanın bacağını kırarak, kötü şansını yenmeyi başaracağına ve bundan sonrası için kısmetinin hep açık ve bol olacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!