RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüyada bıçakla kovalanmak, kişinin yaşayacağı büyük bir tehlikeye, yakın zamanda başınıza gelebilecek bir musibete, herhangi bir konuda tedirginlik yaşamaya, korkmaya, bazen çeşitli sıkıntılarla işarettir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, sakındığınız bir kimseye ve ondan görebileceğiniz zarara yorumlanır.

Rüyada Birisini Bıçakla Kovalamak

Rüyada birisini bıçakla kovalamanıza o kişiye vereceğiniz bir zarara yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi eğer kovaladığı kimse tanıdıksa ona bir kötülük eder veya arkasından konuşarak üzülmesine yol açar. Bazen de bu rüya yakın akraba ile ilişkiyi keseceğinize, arkadaşlarla aranızın bozulmasına da işarettir.

Rüyada Arkadaşını Bıçakla Kovalamak

Rüyada bıçakla bir arkadaşınızı kovalamanız aranızın açılacağına ve yakın zaman içinde aranızda meydana gelecek bir husumete yorumlanır. Bu rüya, o arkadaşınızla küseceğinize veya aranızda bir tartışmanın yaşanacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Babanın Bıçakla Kovalaması

Rüyanızda babanızın sizi bıçakla kovaladığını görmeniz, yaptığınız bazı hareketlerle ailenizi üzdüğünüze ve onların ahını alabileceğinize işarettir. Bu rüyayı gören anne babası ile küslük yaşar ve onlarla arasına mesafe girer. Bazen de bu rüya hayırsız bir evlada, babadan zarar görmeye veya aileden kalacak bir mirasta hak sahibi olamamaya işarettir.

Rüyada Bıçakla Saldırmak

Rüyada bıçakla saldırdığınız kişi ile aranız bozulur. Bu rüya yakın zamanda büyük bir tartışma yaşayarak kendinize çok yakın gördüğünüz bazı kimselerle aranızın bozulacağına ve birbirinize karşı kötü duygular besleyeceğinize işarettir. Rüyada size bıçakla saldırılması yakında başınıza gelecek bir musibete, arkanızdan konuşan biri yaşayacağınız kısa bir tartışmaya veya düşman kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Düşmanını Bıçakla Kovalamak

Rüyada düşmanını bıçakla kovalayan kimse bu düşmanına galip gelir ve onun kötülüklerinden emin olur. Bu rüya selamete çıkmaya, talihinizin artmasına, korktuğunuzdan emin olacağınıza da yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bıçakla Kovalanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (15 Ağustos 2016 saat: 10:05)

    Ruyamda bir adam beni bicakla beni kovaladi ve adam beni bicakliyor ama ben olmuyorum KAÇİYORUM bir adamda benim onumu kesti adam beni tutu obur adam da beni halen bicakliyor bicakliyor bicakliyor ama bana yine hic birsey olmuykordu ve adam ad bu cocuk sihirli dedi bend ne sihri dedim adam da lan bicak icinden deciyor dedi

  2. ayşe nur ugur (22 Mart 2015 saat: 09:40)

    rüyamda bir hastane ye bir şeyler ölçtürmek için gidiyorum isim bitip lavabo ya gitmek istediğimde lavabo ararken yanlışlıkla bazı odalara giriyorum sonra ordaki hastalar çok ilginç deli olanlar da var beni git burdan diyenlerde sonra hâlâ lavabo arıyorum ararken yüzü maskeli eli bıçaklı bir adam bizi tutup para istiyor yok diyoruz adam gidiyor sonra ben artık gitmek istiyorum aşağı katlara gidiyorum bir yerde saklanmak için duruyorum sonra o sırada bıçakli bir kız beni rehin alıyor yanında bıçakli bir kız daha geliyo ve beni rehin alıyolar beni hastane dışında gözlük ve şapka takmış bir adama gösteriyolar o adam da bana o kızlari önceden o hale nasıl getirdigini ve muhtemelen beni de o hale getireceğini anlatıyordu :(

  3. kader bozdag (08 Mart 2015 saat: 06:33)

    Teyzemin evimde kapinin önünde uyuyorum.babam eve gelme demiş.onlarda oraya kotu bir yatak sermiş.babamin arabasinin geçtiğini görüyorum.kaza yapmis gibiydi araba.peşinden eve gidiyorum.tek basina oturuyor.gelme demedim mi diyor.kendi cocuklarim gürültü yapti diye 2 sinide yaraliyor.birini daha cok ama rüyada onun cocuklari oluyor.sonra onlari alip kaciyorum.babamin serasi.sera ici hastane oluyor.doktorlar bakiyo.babasi yapti diyorum.ama annem nerde göremedim yok onada birşey yapti diyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,