RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıçaklama Görmek

Rüyada bıçaklama, rüyada bıçaklanan kişinin, bıçaklayan kişi tarafından zor durumlara düşürüleceğine, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine alamet eder. Aynı zamanda, işlerinin bu sebepten ötürü epey zarar göreceğine ve aile hayatının bozulacağına yorulur.

Rüyada Birini Bıçaklama

İş hayatı içinde rakip olunan biri tarafından işlerin baltalanacağına, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına işaret eder. Ayrıca kişinin kazalara ve belalara çok yakın olacağı bir dönemin yaşanacağı ve zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır

Rüyada Bıçaklama Olayı Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük sıkıntılar ve parasal krizler yaşandığına, bu sorunlardan kurtulma konusunda hiç kimsenin destek vermeyeceğine ve yardım etmeyeceğine tabir edilir. Kısa süre içinde ortak olunan bir işte büyük zarar görüleceğine ve bu durumdan ötürü iş dünyasından bir süre uzak kalınacağına rivayet eder.

Rüyada Adam Bıçaklama

Zaman içerisinde yapılan hatalar ve uğranan kayıplardan ötürü çok büyük sıkıntılar yaşanacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine ve harap olan emekler için de hayıflanılacağına alamet eder.

Rüyada İnsan Bıçaklama

Kötü olayların yaşanacağı, kişinin hayatının karışacağı, ağız tadının kaçacağı anlamına gelir. Kısmetin kapanacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, eşler arasına kara kedi gireceğine, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına ve bazı ruhsal problemler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Bıçaklanan Adam Görmek

Herkese zarar veren, türlü sorunlara neden olan, söyledikleri ya da yaptıkları ile ortalığı karıştıran, huzuru ve neşeyi kaçıracak bir kişiden kurtulmaya ve hayattan tamamen çıkarmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bıçaklama Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ramazan Paçacı (17 Kasım 2014 saat: 10:54)

  Merhaba,
  İsmim Ramazan, 19 Yaşındayım.Öncelikle rüyam evlilik hazırlığıyla başladı.Ama hazırlık yaparken bi kız geldi. daha sonra başka bi kız geldi.Yani gelin olarak 2 farklı kız gördüm ve kızların ikisinide gerçek hayatımda tanıyorum.Daha sonra yanımda annem vardı.onla birlikte rüyaya göre hazırlık yapmak için eve gidiyoruz.Yolda 3 tane çingene denk geldi.Sonra annemi bıçakla yaraladılar.Bende bi bıçak çıkarıp yaralayan çingenenin yüzünü kestim.Diğerlerininde boğazına dayadım ve ordan kaçtılar.Sonra annemin yanına gittim.Annem iyiydi.Yani Yaralı ama bişey olmamıştı.Rüyam burda sona erdi.
  Yorumlarsanız çok sevinirim.
  Teşekkürler,

 2. Tumay (10 Haziran 2014 saat: 22:35)

  Yaşadığım yerin yakınlarında bir meydanda büyük bir kalabalık vardı, ve içinde dayım ve babam bulunuyordu. Bir anda bir kavga çıktı ve insanlardan biri bir başkasını fechi bir şekilde bıçakladı, benim yanımda dayımın küçük oğlu vardı onu uzaklaştırmal üzere eve götürürken bir başka insan benden para istedi ve ben o sırada yere düştüm. Biçaklayan adam kaçıyordu ve o sıra uyandım. Ne anlama geliyor çok merak ediyorum çünki çok. Nadir rüya veya kabus görerim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,