RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Rüyada bıçaklandığını görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin kendini kötü ve karamsar düşüncelere boğduğuna bu nedenle hep uğursuz şeyleri çağırdığına ve işlerinin hep aksi yönde gideceğine alamet eder. Rüya sahibinin her şeye karşı korku ve şüphe ile yaklaştığına bu nedenle de yaptıklarından zevk almadığına ve işlerinde başarıya ulaşamadığına delalet eder.

Rüyada Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklanmak, rüyayı gören kişinin arkadaş ve dost seçiminde doğru seçimler yapmadığına, bu nedenle de çevresinin kendisi için hayırsız kimselerle ve sahte dostlarla dolu olduğuna ve bu kişilerin kendisi için kötü düşünceler içinde olup, kendisine zarar vermek için planlar yaptığına işaret eder.

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüyada bıçakla yaralanmak, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve bu durumun içine en sevdikleri nedeni ile düşeceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet edilir.

Rüyada Bacağından Bıçaklanmak

Rüyada bacağından bıçaklanmak, rüyayı gören kişinin bir sıkıntısı olacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine ve yaşadığı zararın kısa sürede karşılanabilir olacağına tabir edilir.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklanmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin rüyasında kendini bıçakladığını gördüğü kişiden fayda göreceğine, onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, huzur ve şifa bulacağına yorulur. Kişi, güç ve kudret sahibi aynı zamanda da varlıklı bir kimseden hayır bulacak demektir.

Rüyada Karnından Bıçaklanmak

Rüyada karnından bıçaklanmak, rüyayı gören kişinin aile içinden göreceği destek sayesinde rızkının artacağına, hanesine bolluğun, bereketin ve kısmetin geleceğine, dünya nimetlerinden yana istediği kadarını elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibi hayır görerek çektiği geçim sıkıntısından kurtulup, rahat edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bıçaklandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (20 Mayıs 2014 saat: 10:26)

    Merhaba ruyamda bir is gorusmesine gidiyorum tanimadigim insanlar hepsi bir bey benimle konusup gitti ve burda bekle sana haber vericem dedi benim yanimda kucuk kizimda var ben beklerken hic tanimadigim bir adam beni anlimdan optu bende ona kiziyorum neden beni opuyorsun kimsin sen diye oda beni sol gogusumun ustunde bicakla yaraliyor cizik seklinfe ama canim cok aciyor ve cokta korkuyorum ordan ciktim disariya iki deli ksnlida yolumu kesip onume bicak koydular hayir olsun diyorum

  2. Yunus emre (09 Mart 2014 saat: 10:43)

    Merhaba
    Rüyamda eskiden tanıdığım bir kaç arkadaşlarımı gördüm artıl işimizden dolayı uzun zamandır görüşemiyoruz onları görünce çok sevindim gittim yanlarına her birine sarıldım bir anda kendimi değişik bi yerde buldum rüyamda ayakta duruyorum solumda tanımadığım biri var çok yakınımda ama sağımda biraz uzaktalar ama bağırsam duyacak şekilde sonra bize doğru biri yaklaşıyor elinde bıçak benim solumda ki tanımadığım insana tam saplayacak ben elimi koyuyorum onun kalbine engel oluyorum sonra aynısını tekrar tekrar yapıyor ben engel oluyorum sonra o bıçaklı benim üstüme geliyor bende bağırmaya başkıyorum sağımdaki kişilere beni duyabilirler ama bakmıyorlar ben nasıl bağrıyorum ama sonra o bıçaklı kalbimden beni bıçaklıyor ordan giderken onu görüyorum rüya bitiyor
    O akşam bende yakın arkadaşımla uzun bir süre ölümü konuştuk acaba onun bilinç altı olabilir mi inş en kısa zamanda yorumunuzu gönderirsiniz sabırsızlıkla bekliyor olucam Allaha emanet olun Allah razı olsun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,