RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Rüyada bıçaklandığını görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin kendini kötü ve karamsar düşüncelere boğduğuna bu nedenle hep uğursuz şeyleri çağırdığına ve işlerinin hep aksi yönde gideceğine alamet eder. Rüya sahibinin her şeye karşı korku ve şüphe ile yaklaştığına bu nedenle de yaptıklarından zevk almadığına ve işlerinde başarıya ulaşamadığına delalet eder.

Rüyada Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklanmak, rüyayı gören kişinin arkadaş ve dost seçiminde doğru seçimler yapmadığına, bu nedenle de çevresinin kendisi için hayırsız kimselerle ve sahte dostlarla dolu olduğuna ve bu kişilerin kendisi için kötü düşünceler içinde olup, kendisine zarar vermek için planlar yaptığına işaret eder.

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüyada bıçakla yaralanmak, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve bu durumun içine en sevdikleri nedeni ile düşeceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet edilir.

Rüyada Bacağından Bıçaklanmak

Rüyada bacağından bıçaklanmak, rüyayı gören kişinin bir sıkıntısı olacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine ve yaşadığı zararın kısa sürede karşılanabilir olacağına tabir edilir.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklanmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin rüyasında kendini bıçakladığını gördüğü kişiden fayda göreceğine, onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, huzur ve şifa bulacağına yorulur. Kişi, güç ve kudret sahibi aynı zamanda da varlıklı bir kimseden hayır bulacak demektir.

Rüyada Karnından Bıçaklanmak

Rüyada karnından bıçaklanmak, rüyayı gören kişinin aile içinden göreceği destek sayesinde rızkının artacağına, hanesine bolluğun, bereketin ve kısmetin geleceğine, dünya nimetlerinden yana istediği kadarını elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibi hayır görerek çektiği geçim sıkıntısından kurtulup, rahat edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,