RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıçaklanma Görmek

Rüyada bıçaklanma görmek, şer olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerinin ve emeklerinin karşılığını alamayacağı işlere gireceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve rüya sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin arsız ve uğursuz kişilerden ve onların şerrinden uzak durması anlamına gelir.

Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin dostları sandığı kişilerin kendisi için haince planlar içinde olduğunu öğreneceğine ve onlar tarafından gelecek haksızlıklar, iftiralar ve yalanlar karşısında yıkılacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin dolandırıcılarla karşılaşma riskine dikkat çekilir.

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüyayı gören kişinin hem malının ve parasının hem de canının güvenliğinin kalmayacağı bir takım işlere heves salacağı ve tekin olmayan kişilere uyarak hem günahkâr olacağı hem de zarar edeceği işlere kalkışacağı anlamına gelir.

Rüyada Birinin Bıçaklandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin insanların sorunlarının ve dertlerinin ortasında kalacağına ve kendi hayatı dışında olan meselelerden dolayı ister istemez sıkıntıya düşeceğine, darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine neden olan kişilerden uzaklaşması gerektiğine aksi takdirde onlarla birlikte dibe vuracağına alamet eder.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatındaki aksiliklerin, tersliklerin, başarısızlıkların ve mutsuzlukların hafiflemesine ve dağılmasına vesile olacak iyi niyetli, kadir ve gönlü yüce bazı kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Bacağından Bıçaklanmak

Rüyayı gören kişinin kendisine nasihat olacak bazı musibetli olaylarla karşılaşacağına ve bundan sonrası için artık çok daha temkinli ve akıllı davranacağına tabir edilir. Rüya sahibi bundan sonra öyle hemen her düşündüğünü yapmayacak ve her aklına geleni de konuşmayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bıçaklanma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Şule erol (16 Kasım 2014 saat: 05:12)

    Ruyamda 9 yasindaki oglumun uyurken cirilciplak soyulmus evimin antiresine atildigini ve yapan kisi sisman biyikli belden üstü. Ciplak biri ben esime sesleniyorum sesim ciikmiyor oglumu alip salona koyuyorum bagirmaya calisiyoru adam bana saldiriyo elinde kucuk bi bicak saplamaya calisiyo ben onun sol kolunu omzunu isiriyorum ama hic etkilenmiyor kanamiyor korkuyla uyandim lutfen yardimci olun teşekkürler

  2. Kader (07 Kasım 2014 saat: 13:14)

    Merhaba, rüyamda sevdiğim bir erkek arkadaşımla görüsüyorken ailesinden dolayı biri gelip onu silahla ayağından vuruyordu bende perişan bir durumda ağlayarak hastaneye gidiyorum tanıdık doktor arkadaşlarım sayesinde onun hemen iyileşmesine yol açıyorum onun yanına gidiyorum görüyorum ve daha sonra kalçasından bıçaklandığını görüyorum ama durumu iyi yani kötü bisey yok ama onu kaybetmediğim için çok mutluydum rüyamda onun yanında oduğum için. Önce silahla vurulması sonra bıçaklanması yorumunu çok merak ediyorum teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,