RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıçaklanma Görmek

Rüyada bıçaklanma görmek, şer olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerinin ve emeklerinin karşılığını alamayacağı işlere gireceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve rüya sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin arsız ve uğursuz kişilerden ve onların şerrinden uzak durması anlamına gelir.

Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin dostları sandığı kişilerin kendisi için haince planlar içinde olduğunu öğreneceğine ve onlar tarafından gelecek haksızlıklar, iftiralar ve yalanlar karşısında yıkılacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin dolandırıcılarla karşılaşma riskine dikkat çekilir.

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüyayı gören kişinin hem malının ve parasının hem de canının güvenliğinin kalmayacağı bir takım işlere heves salacağı ve tekin olmayan kişilere uyarak hem günahkâr olacağı hem de zarar edeceği işlere kalkışacağı anlamına gelir.

Rüyada Birinin Bıçaklandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin insanların sorunlarının ve dertlerinin ortasında kalacağına ve kendi hayatı dışında olan meselelerden dolayı ister istemez sıkıntıya düşeceğine, darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine neden olan kişilerden uzaklaşması gerektiğine aksi takdirde onlarla birlikte dibe vuracağına alamet eder.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatındaki aksiliklerin, tersliklerin, başarısızlıkların ve mutsuzlukların hafiflemesine ve dağılmasına vesile olacak iyi niyetli, kadir ve gönlü yüce bazı kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Bacağından Bıçaklanmak

Rüyayı gören kişinin kendisine nasihat olacak bazı musibetli olaylarla karşılaşacağına ve bundan sonrası için artık çok daha temkinli ve akıllı davranacağına tabir edilir. Rüya sahibi bundan sonra öyle hemen her düşündüğünü yapmayacak ve her aklına geleni de konuşmayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,