RuyaTabirleri.com

Rüyada Bidon Görmek

Rüyada bidon görmek, rüyayı gören kişinin eli bol, gönlü ve kadri de yüce kimse olduğuna, herkese karşı iyi niyetler taşıdığına, zor duruma düşenlerin imdadına yetiştiğine, Allah yolunda yapılacak hayır için her türlü imkânını seferber etmekten geri durmayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin adeta hayata insanları sevindirmek, onlara şifa dağıtmak ve yaralarını sarmak için geldiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Bidon İçinde Su Görmek

Rüyayı gören kişinin insanların hayır dualarını alacak, sevgisini kazanacak ve itibar sahibi haline gelecek işler yapacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu parayı ve malları hak yolunda kullanacağına, bundan da son derece mutlu olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Bidonda Peynir Görmek

Rüyayı gören kişinin geniş rızık elde edeceğine, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına delalet eder. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak kabul edilir.

Rüyada Bidonda Süt Görmek

Rüyayı gören kişinin dertlerinin çarelerine, problemlerinin çözümlerine, hastalıklarının da ilacına kavuşacağı anlamına gelir ve kurtuluş olarak yorumlanır. Rüya sahibinin deyim yerindeyse yaralarına derman olacak şifaya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Bidonda Turşu Görmek

Rüyayı gören kişinin keyif ve zevki sefa içinde yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının eğlence içinde geçeceğine, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kafasına estiği gibi yaşama ayrıcalığına sahip olacağı ve para sıkıntısı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Yoğurt Bidonu Görmek

Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine işaret eder ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,