RuyaTabirleri.com

Rüyada Bikini Giymek

Rüyada bikini giymek, sonuçlar hakkında çok fazla düşünmemek ve eldeki imkanları anında tüketmek manasına gelir. Bu rüyayı gören kişiler ellerinde para tutamazlar ve sürekli savurgan bir hayat yaşadıkları için bir türlü borçları bitmez. Ailesi tarafından fazla destek gördüğü için kendisine çeki düzen vermeyen kişilerin bir gün bu sorumsuz hayatın gerçekleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklarını, ailelerinin de kenara çekilmesiyle beraber yaşamlarına mücadele ederek devam etmek zorunda kalacaklarına alamettir. Toyluk ve tecrübesizce davranmak manasına gelen rüya bekar kişiler için birden fazla flört sahibi olmanın, karşıdaki kişilerin duygularını önemsememenin ifadesidir. Beraberliklerde ciddi düşünmemek, sadece bugünü değerlendirmek ve gününü yaşarken de bencilce davranarak başka kimselerin gözyaşlarına neden olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bikini Almak

Renkli bir bikini almak kişi hakkında birden çok insanın gıybet yaptığına ve özellikle çevresindeki bayanların rüya sahibi hakkında sürekli yalan iddialarda bulunduklarını, kişinin güzelliğini çekemedikleri gibi, kısmetli oluşuna da nazar ettiklerini ifade eder. Siyah bikini aldığını gören bekar bayanlar duygusal ilişki içinde oldukları kimseden kötü haberler alırlar. Beyaz bikini kişinin eşi tarafından aşırı şekilde kıskanılacağını ve bu yüzden sık sık aralarında kavgaların yaşanacağını bildirir. Sarı bikini ise, kişinin kendisinden yaşça çok büyük biriyle aşk yaşayacağını ve bu durumu herkesten saklayacağını bildirir.

Rüyada Bikini Dikmek

Kendisine bikini diken kişiler kimsenin lafını dinlemeyen, burnunun dikine giden kişilerdir ve inatçılıkları yüzünden başlarına sürekli olumsuz olaylar gelir. Kısmetlerini beğenmeyen ve başkalarının hayatını aşağılayan rüya sahibinin başına eleştirdiği gibi olayların geleceğini, beğenmediği insanlar gibi birine vurulacağını ve büyük konuşmanın faturasını çok ağır bir şekilde ödeyeceğini delalet eder.

Rüyada Bikini Giymenin Psikolojik Yorumu

Karşı cinsi etkilemek konusunda ciddi sıkıntıları olan ve kendisine güvenmese de, özgüveni yüksek biriymiş gibi görünmeye çalışan kişileri sembolize eder. Zaman zaman kendi cinsine duyulan arzunun da ifadesi olarak ele alınabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: