RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıldırcın Görmek

Rüyada bıldırcın görmek, hayırlara yorulur ve haber olarak değerlendirilir. Temiz ve güzel haberlerin alınacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin mutluluk verici ve sevinç ile karşılayacağı güzel sözler işiteceğine delalet eder. Aynı zamanda bereketin ve kazancın artması, sağlığın ve keyfin yerinde olması, hayatın iyi yönde devam etmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada bıldırcın görmek, helal olan kazanç ve ekmektir. Sağlıklı, başarılı ve uzun bir hayat çizgisi olarak açıklanır.

Rüyada Bıldırcın Avlamak

Rüya sahibinin eline geçecek olan toplu paraya ya da yatırım amaçlı olarak bir mülk satın alacağına işaret eder. Kar elde etmek amacı ile bir girişimde bulunmaya ve ticaret yapmaya tabir edilir.

Rüyada Bıldırcın Yakalamak

Rüyada bıldırcın yakalamak, kısmet elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına iyi bir fırsat çıkacağına ve bu fırsatı akılcıl şekilde değerlendirmesi durumunda ömrünün sonuna kadar rahat edebileceği miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Bıldırcın Tutmak

Rüyada bıldırcın tutmak şanstır. Eve huzurun, sevginin ve barış ortamının hâkim olmasına, iş yerinde de işlerin sürekli hale gelmesi ile kazancın hiç eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

Rüyada bıldırcın yumurtası görmek, güzel huylara, iyi niyetlere, açık yürekliliğe, ahlaka ve namuslu olmaya yorumlanır. Rüya sahibi helal süt emmiş bir kişi olarak, ailesinden aldığı görgü ve terbiye ile fesat ve hile bilmeyen, helal rızık yiyen kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Görmek

Rüyasında bıldırcın yavrusu gören kişi, Allah tarafından büyük bir sevinçle mükâfatlandırılır ve kendisine istediği evlat nasip edilir. Bıldırcın yavrusu, rüya sahibinin yavrusudur diye tabir edilir. Rüya sahibine bir evladı olacağı müjdelenir ve bu evladın büyük ihtimalle bir erkek olacağı öngörülür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: