RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıldırcın Görmek

Rüyada bıldırcın görmek, hayırlara yorulur ve haber olarak değerlendirilir. Temiz ve güzel haberlerin alınacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin mutluluk verici ve sevinç ile karşılayacağı güzel sözler işiteceğine delalet eder. Aynı zamanda bereketin ve kazancın artması, sağlığın ve keyfin yerinde olması, hayatın iyi yönde devam etmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada bıldırcın görmek, helal olan kazanç ve ekmektir. Sağlıklı, başarılı ve uzun bir hayat çizgisi olarak açıklanır.

Rüyada Bıldırcın Avlamak

Rüya sahibinin eline geçecek olan toplu paraya ya da yatırım amaçlı olarak bir mülk satın alacağına işaret eder. Kar elde etmek amacı ile bir girişimde bulunmaya ve ticaret yapmaya tabir edilir.

Rüyada Bıldırcın Yakalamak

Rüyada bıldırcın yakalamak, kısmet elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına iyi bir fırsat çıkacağına ve bu fırsatı akılcıl şekilde değerlendirmesi durumunda ömrünün sonuna kadar rahat edebileceği miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Bıldırcın Tutmak

Rüyada bıldırcın tutmak şanstır. Eve huzurun, sevginin ve barış ortamının hâkim olmasına, iş yerinde de işlerin sürekli hale gelmesi ile kazancın hiç eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

Rüyada bıldırcın yumurtası görmek, güzel huylara, iyi niyetlere, açık yürekliliğe, ahlaka ve namuslu olmaya yorumlanır. Rüya sahibi helal süt emmiş bir kişi olarak, ailesinden aldığı görgü ve terbiye ile fesat ve hile bilmeyen, helal rızık yiyen kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Görmek

Rüyasında bıldırcın yavrusu gören kişi, Allah tarafından büyük bir sevinçle mükâfatlandırılır ve kendisine istediği evlat nasip edilir. Bıldırcın yavrusu, rüya sahibinin yavrusudur diye tabir edilir. Rüya sahibine bir evladı olacağı müjdelenir ve bu evladın büyük ihtimalle bir erkek olacağı öngörülür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bıldırcın Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ali (03 Haziran 2015 saat: 06:47)

    Rüyamda 4 arkadaşla ava gitmiştir yalniz bir arkadaştan tüfek vardı arkadaş bir bıldırcın vurdu tüfeği ben aldım önce bir bıldırcın vurdum tüylerini yolup öylece arka cebime bıraktım ve daha sonra aramaya devam ettim bir tarla kuşu kalktı sonra bir bıldırcın yavrusu kalktı ona da sikmadim yavru diye . ardından bir bıldırcın yükseldi büyük bir tavuk büyüklüğündeydi nisan aldım hedefe görmeyince sikmadim daha sonra peşpeşe ayni büyüklükte bildircinlar yükseldi kısa surede 4 bildircin daha vurdum ikinci vurdugum yaralı olarak yere düştü almaya giderken yükseldi tekrar düştü alıp diğerlerine kattim arkadaşın yanina gittiğimde daha o vurduğu bildircinin tüylerini yokmuş tutsulemeye çalışıyordu onunda vurduğu bıldırcın hindi büyüklüğünde gorunuyordu

  2. Anonim (27 Mart 2015 saat: 12:23)

    Bildircin birsuru yumurtanin ustunde oturuyordu ben bir tanesini aldim tam birilerine gosterirken dustu kirildi aa dedim doluymus yani yavruymus bana yerine koyman gerekiyor dediler elimdede yumurta dolu poset elimi attim tavuk yumurtasi sonra birdaha attim bildircin yumurtasi gittik yerine koymak icin bildircin ayagini kaldirmis yuva yumurta dolu yumurtayyi yerine koydum uyandim …..tesekkurler

  3. erkan (03 Aralık 2014 saat: 02:25)

    Büyük yeşil bir çağla gördüm.lezzetli görünuyordu.daha sonra kalp çarpıntısı gibi kıpırdamaya başladı.sonra meyveyi açtım.daha sonra içinden ne çıkacak diye seyrediyordum.içinden yavru bir bıldırcın kuşu çıktı ve yeşil küçük bir böcek.böceğin başını ezdim ve bıldırcın onu yemeye başladı.cok ilginc bir rüyaydı.cevaplarsanız cok sevinirim.ilk kez yazıyorum size.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,