RuyaTabirleri.com

Rüyada Bilek Görmek

Rüyada bilek görmek, rüyada görülen bileğe bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyada el bileği görülmüşse kişinin iş hayatı ve aile hayatı içinde çok çaba sarfettiğine, bu sayede sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet eder. Eğer rüyada ayak bileği görülmüşse çok büyük kazançlar elde edileceğine ve çok rahat bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Bilek Kopması

Kişinin, kendisini mutsuz edecek olan kişilerden ve olaylardan kurtulacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine tabir edilir.

Rüyada Bilek Kırılması

İş hayatında çok sevilen bir kişi ile yapılan ortaklığın çıkan bir anlaşmazlık sonucu bozulacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına, çok büyük sorunlarla boğuşulacağına ve yakın zaman içinde yeni bir ortaklık için bazı girişimlerde bulunulacağına işaret eder.

Rüyada Bilek Kesilmesi

Kişiyi hayatı boyunca onu derinden sarsacak, hayal kırıklığına uğratacak, emeklerini boşa çıkaracak ve yıkılmasına neden olacak bir olayla karşılaşacağı anlamına gelir. Bu sebeple kendisi için ya da işi için bir karar verdiğinde daha dikkatli ve enine boyuna düşünerek adım atması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Bilek Güreşi Yapmak

Hayat içinde sürekli koşuşturup duran ve ekmeğini kazanmak için binbir türlü yol deneyen kişinin, çok fazla rakibe sahip olduğuna, bu yüzden işlerinin istediği gibi gitmediğine, bu kişilerden gelebilecek kötülüklere karşı kendisini koruması ve kollaması gerektiğine aksi halde sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Rüyada Bilek İncinmesi

Sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan ya da bir tatsızlıktan ötürü küslük yaşanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bilek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. serhat (16 Ocak 2015 saat: 08:14)

    Iyi gunler ruyamda yolda yuruyorum sag bilegim yerinde duruyor kafami one dogru bakip sonra tekrar bilegime bakiyorum bilegim kopmus sol elime aliyorum sag bilegimi kopmus bir sekilde ama hala sag bilegim atiyor hala canli sonra hastaneye gitmeye calisiyorum ama gidemiyorum is yerime gidiyorum patron bana is var hemen is gitcen diyor gidemem bilegim kesildi kesildi diyorum ceketin icinden cikartiyorum kolumu dikilmis bir sekilde goruyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,