RuyaTabirleri.com

Rüyada Bilek Güreşi Görmek

Rüyada bilek güreşi görmek, yeteneklerini ortaya koymak için fırsat bulan kişilerin iş konusunda terfi alacakları, hak ettikleri yere gelecekleri güzel bir döneme girdiklerini ifade eder. Her sıkıntıyla baş edecek motivasyona sahip olmak, dertlerden kurtulmak ve hastalıklardan uzak, sıhhatli bir hayat sürmek anlamındadır. Bilek güreşi gören kişiler aile içinde çözülmeyen veya kişinin canını sıkan durumların son bulacağını, aile büyüklerine kendini ispat eden rüya sahibinin sorumluluklarını doğru şekilde yerine getireceği için hiçbir zorlukla karşılaşmadan aile sorunlarını çözeceğinin sinyallerini verir. Hayatına sahip çıkmak, sorumlulukları doğru zamanda yerine getirmek ve bileğinin gücüyle, haksızlık yapmadan para kazanmak demektir. Özellikle helal kazanç elde etmenin verdiği mutluluğa delalettir.

Rüyada Bilek Güreşi Yapmak

Tanıdığı biriyle bilek güreşi yapan kişiler yakın çevreleri ile barış içinde yaşarlar. Arkadaşlık ilişkilerinde yeniden hareketli günlerin başlayacağına yorumlanan rüya, elde edilecek gücün yakın çevre tarafından kabul göreceğine ve takdir edileceğine, kişinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına alamettir. Tanımadığı biriyle bilek güreşi yapmak yeni girilen bir iş çevresinde yabancılık çekileceğine, belli bir süre adapte olmaya çalışan kişinin kısa zamanda hünerlerini, insan ilişkilerindeki başarıyı ortaya koyarak kendisini kanıtlayacağına ve kabul göreceğine yorumlanır.

Rüyada Bilek Güreşi Yapmak ve Kazanmak

Kendi ayakları üstünde durabilen ve kimseden medet ummadan yaşayan rüya sahibinin gurur duyacağı bir yaşamı inşa edeceğini, her konuda şansının yaver gideceğini, şanssızlıkları ve üzüntüleri geride bırakacağını tabir eder. Ödül almak yahut yapılan bir işte elde edilen gelir sayesinde bir taşınmaz satın almak demektir. Her anlamda gelecek günlerin güzel olacağına ve yapılan planların gerçek olacağına vurgu yapar.

Rüyada Bilek Güreşi Görmenin Psikolojik Yorumu

Sadece günü yaşamak değil, aynı zamanda geleceğe dönük hedeflerini de sıklıkla düşünerek planlar yapan kişilerin tüm hayatlarını hayalleri doğrultusunda düzenlediklerini, kendilerini ispat ederek, tek başlarına ayakta durma mücadelesi verdiklerini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!