RuyaTabirleri.com

Rüyada Bileklik Görmek

Rüyada bileklik görmek hayırlı olan şeylere delalet eder. Zenginlik, mutluluk, sağlıklı ve rahat yaşam, bolluk içinde olmak ve bereketin daim olması şeklinde tabir edilir. Rüyasında bileklik gören kişi, yaşamayı çok seven, takıp takıştırmaya bayılan tabir yerindeyse kokoş olan kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi hayatta her şeyin en iyisine sahip olmak ister, dünya güzelliklerinin hiç birinden geri kalmak istemez, yazları yazlık evinde, kışları kayak merkezlerinde yaşamın doyasına tadını çıkarır, aldığı her nefesi dolu dolu hisseder ve hayattan mümkün olduğunca zevk almaya önem verir.

Rüyada Bileklik Takmak

Rüya sahibinin elini attığı her işin maşallah dedirtecek kadar bereketli olduğuna, aldığı bir siparişin ardından onlarca sipariş daha alarak neredeyse işleri yetiştirememe noktasına gelmesine ama durumdan şikâyetçi değil, memnun olduğuna delalet eder.

Rüyada Bileklik Kopması

Rüyada bileklik kopması rızkın kesilmesi anlamına gelir. Rüyasında bilekliğinin koptuğunu gören kişinin işlerinde azalma meydana gelir. Rüya sahibinin kısmetine adeta nazar değecek ve başında bir süre kısmetsizlik dönüp duracak diye ifade edilir.

Rüyada Bileklik Kırılması

Uğursuzluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin iyi giden hayatının ansızın bozulmasına ve üst üste gelecek olan tatsız olayların yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibi ne olduğunu anlayamadan her şey bir anda bozulup, hayatı alt üst olacak demektir.

Rüyada Bileklik Hediye Almak

Rüya sahibinin maddi ya da manevi olarak fedakârlık yapması olarak ifade edilir. Rüya sahibi, gönül zenginliği sayesinde bir kimseye tüm iyi niyeti ile karşılık beklemeden yardım edecektir.

Rüyada Bileklik Bulmak

Rüya sahibi için şans anlamına gelir. Rüya sahibinin şansının döneceğine ve yolunun açık olacağına işaret eder. Rüyasında bileklik bulduğunu gören kişi borcundan ve hastalığından kurtulacak, güzel günlere kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!