RuyaTabirleri.com

Rüyada Bilet Görmek

Rüyada bilet görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin niyetlendiği mekân değişikliği anlamına gelir. Bazen de mecburi bir görev için kat edilecek yola işaret eder. İsteyerek ya da istemeyerek çıkılacak seyahat olarak değerlendirilir ve bu seyahatin bazen beklenenden de hayırlı olacağına dikkat çekilir. Rüyada bilet görmek, ferahlığın işaretidir, atılan adımların hayırlı olacağına ve alınacak kararların iyilik getireceğine delalet eder.

Rüyada Bilet Satın Almak

Rüyada bilet satın almak rüya sahibinin işlerinin kolaylaşması, hayatının yoluna girmeye başlayarak, manevi ve maddi yükünün azalması, sırtında taşıdığı kamburdan ve ayağına takılan engellerden kurtularak, ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Otobüs Bileti Almak

Rüyada otobüs bileti almak, tatile ya da iş için bir yerden başka bir yere gitmeye tabir edilir. Rüya sahibi bu yola hayırlı ve güzel duygularla çıkacak, büyük bir sevinç, mutluluk ve kazanımla da geri gelecektir diye tabir edilir.

Rüyada Uçak Bileti Almak

Rüyada uçak bileti almak, iyi şekilde yorumlanmaz. Uğursuzluk anlamına gelir ve rüya sahibi için sıkıntı yaşanacağına işaret eder. Olumsuz olayların meydana gelmesine, kişinin bir süre eve kapanıp kalmasına ve bunalmasına yorulur.

Rüyada Milli Piyango Bileti Görmek

Rüyada milli piyango bileti çok hayırlı ve güzeldir. Mutluluk verici haberlerin alınmasına, rüya sahibine heyecan yaşatacak olayların yaşanmasına delalet eder. Şen kahkahalar atmak, keyiften ve huzurdan yana nasiplenmek anlamına gelir.

Rüyada Milli Piyango Bileti Almak

Rüya sahibinin kâğıt üzerinde imzalı ve kaşeli bir işinin olduğu şeklinde yorumlanır. Bu nedenle sabırsızlıkla ve merakla geçecek günlere ve kişinin bu işten hayır bulması için edeceği dualara işaret eder. Rüyasında milli piyango bileti aldığını gören kişinin beklediği haber eli kulağındadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bilet Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. isimsiz (01 Mayıs 2014 saat: 20:23)

  Rüyamda bi kızdan yurtdışı için uçak bileti alıyordum.Bu kız birkaç yıl önce yarışma sayesinde yabancı ülkeye gitmişti. Bana verdiği bilet ise onun gittiği ülkenin uçak biletiydi. Ayrıca o ülkeye gitmeyi çok istiyorum :D Bide bu sene bir yarışmaya katılıyorum 1. Olursam o ülkeye uçak bileti vericekler. Şimdi bu yarışmayı kazanacağım anlamına filan mı geliyor ?? :D

 2. özgür (09 Nisan 2014 saat: 16:07)

  Ruyamda milli Piyango ya benzer bir bilet gördüm
  Gök yüzünden iniyordu
  Kağıt elime düştü ve yazan numaralari hızlıca ezberledim
  5 sn ye sonra bilet kayboldu ve uykudan uyandm numaralarin
  4 tanesi aklımda kaldı ne anlama geliyor cok berrak bir rüyaydı tskrler
  Ruya kısa die uzatyrm yoksa sistem kabul etmiyor :)
  Sans topu sayısal Loto filan mi oynamam lazim cok merak ediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,