RuyaTabirleri.com

Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyada bilgisayar görmek genelde iş ve ticaret hayatı ile tabir edilir. Tertipli, düzenli, disiplinli, çalışkan ve başarılı kimselere delalet eder. Rüyasında bilgisayar gören kişi, diplomat, siyasetçi, başkan gibi ülkenin ileri gelenlerinden olacak demektir. Bilgisayar kişinin resmi belgelerle çalışacağı bir mesleği olacağına ve makam sahibi olacağına işaret eder.

Bilgisayar aynı zamanda kişinin hayatında aksiliklerin yaşanmayacağına dair yorumlanır. Rüyada bilgisayarda çalıştığı anda bilgisayarda meydana gelecek olan bir aksilik nedeni ile işini yarıda bırakmak zorunda kalan kişinin iş ya da seyahat programında terslik ya da zaman problemi yaşanacağı, kişinin bu nedenle bazı işlerini ertelemek, yolculuğunu da askıya almak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Bilgisayar Kasası Görmek

Rüya sahibinin gelecekle ilgili düşüncelerine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin işleri dolayısıyla kafasının çok meşgul ve karışık olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bilgisayar Klavyesi Görmek

Pek de iyi şeylere delalet etmez. Rüya sahibinin sıkıntılı ve parasız bir döneme gireceğine ve bütçesinde büyük bir açık vererek, zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bilgisayar Oynamak

Kişinin işleri nedeni ile kendine vakit ayırmadığına, kendisini ve ailesini ihmal ettiğine, para kazanacağım derken dünyayı boşladığına tabir edilir.

Rüyada Bilgisayarın Kırılması

Rüya sahibinin işi ile alakalı olarak büyük bir düş kırıklığı yaşamasına, çok büyük bir beklenti ile girdiği bir ihaleden mağlup çıkmasına ya da tüm işinin bozulup iflasın eşine gelmesine işaret eder.

Rüyada Bilgisayar Patlaması

Kesin bir iflasa işaret eder. Bu iflas nedeni ile kişinin tüm mal varlığına ve bankadaki parasına haciz gelecek, rüya sahibi büyük bir buhran yaşayacak demektir.

Rüyada Bilgisayar Almak

Rüya sahibinin yeni iş teklifleri almasına ve işlerinin açılmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: