RuyaTabirleri.com

Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyada bilgisayar görmek genelde iş ve ticaret hayatı ile tabir edilir. Tertipli, düzenli, disiplinli, çalışkan ve başarılı kimselere delalet eder. Rüyasında bilgisayar gören kişi, diplomat, siyasetçi, başkan gibi ülkenin ileri gelenlerinden olacak demektir. Bilgisayar kişinin resmi belgelerle çalışacağı bir mesleği olacağına ve makam sahibi olacağına işaret eder.

Bilgisayar aynı zamanda kişinin hayatında aksiliklerin yaşanmayacağına dair yorumlanır. Rüyada bilgisayarda çalıştığı anda bilgisayarda meydana gelecek olan bir aksilik nedeni ile işini yarıda bırakmak zorunda kalan kişinin iş ya da seyahat programında terslik ya da zaman problemi yaşanacağı, kişinin bu nedenle bazı işlerini ertelemek, yolculuğunu da askıya almak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Bilgisayar Kasası Görmek

Rüya sahibinin gelecekle ilgili düşüncelerine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin işleri dolayısıyla kafasının çok meşgul ve karışık olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bilgisayar Klavyesi Görmek

Pek de iyi şeylere delalet etmez. Rüya sahibinin sıkıntılı ve parasız bir döneme gireceğine ve bütçesinde büyük bir açık vererek, zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bilgisayar Oynamak

Kişinin işleri nedeni ile kendine vakit ayırmadığına, kendisini ve ailesini ihmal ettiğine, para kazanacağım derken dünyayı boşladığına tabir edilir.

Rüyada Bilgisayarın Kırılması

Rüya sahibinin işi ile alakalı olarak büyük bir düş kırıklığı yaşamasına, çok büyük bir beklenti ile girdiği bir ihaleden mağlup çıkmasına ya da tüm işinin bozulup iflasın eşine gelmesine işaret eder.

Rüyada Bilgisayar Patlaması

Kesin bir iflasa işaret eder. Bu iflas nedeni ile kişinin tüm mal varlığına ve bankadaki parasına haciz gelecek, rüya sahibi büyük bir buhran yaşayacak demektir.

Rüyada Bilgisayar Almak

Rüya sahibinin yeni iş teklifleri almasına ve işlerinin açılmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bilgisayar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mehmet (20 Ağustos 2015 saat: 04:05)

  rüyamda kendimi okulda gördüm sonra birden park gibi biyerdeyidim okul arkadasım vardı yanımda ve sosyal bir insandım saclarım cıkmış ve uzamıs haldeydi sonra bir cift beni yanlarına cağırdı genc bir cifti bunlar erkek olan elime cüzdanından bozuk para cıkardı ve vermeye basladı yalnız bu paralar cok büyük ve parlak bir para idi ve elime bbir sürü verdi paradan o para ide gitim kendime bilgisayar yaptırdım yalnız bilgisayarda daha evel görmediğim tarz bişey sonra gezerken yerde kağıt para buldum rengi mavi gibiydi sanırsam yalnız büyük ve değerli para idi

 2. Şafak Mert (23 Haziran 2015 saat: 08:04)

  16 yaşındayım rüyamda pahalı olan beyaz bir bilgisayar satın alıyorum annemle birlikte gitmiş oluyorum ama onun haberi olmuyor ve taksitle alıyorum uzun vadeli bir taksit ve aylık 200 küsürlerde bir ücret . Taksiti nasıl ödiyeceğüme dair kara kara düşünüyorum bir yandanda eski bilgisayarımın kasasına bakıp sonra da yeni aldığım bilgisayara bakıyorum . ( Yardım ederseniz sizden dualarımı eksik etmem )

 3. Asuman (17 Şubat 2015 saat: 11:18)

  Rüyamda büyük oglum yan odamizda yatiyor biz esimle uyurken odanin tam ortsinda yerede oglumda yan odada tek kisilik yatakda yatiyormus ve kalkmis bizim üstümüzden gecmis güya ve bizim banyoda banyo yapoyor osirada ben uyanioyrum ogulumun odasina gidiyorum kendisi yatakda yok ama yataginda iki tane mini ipad var birini aliyorum getirp odamiza kocama gösteriyorum ve kocama diyorumki bak benim kaybettigim ipad en son modeli hemde iki tane bizim oglanda var anlatmaya calisiyorum fakat esim anlamiyor osirada oglum banyodan cikip görüyor beni elimde kendisinin ipad i ile

 4. cansu (26 Aralık 2014 saat: 10:51)

  Rüyamda okula gidiyodum. Yanıma bilgisayarımı da almıştım.bilgisayarımı ve kitaplarımı bir köşeye koyup bir yere gidip geliyorum geldiğimde bilgisayarımı kırmışlar. Eve doğru yürüyorum ve eski öğretmenlerimi goruyorum. Onlar bizde yatacaklarmış.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,