RuyaTabirleri.com

Rüyada Bilye Görmek

Rüyada bilye görmek, rüyayı gören kişinin hayatını güllük gülistanlık geçeceğine ve kişinin her daim gönül hoşluğu içinde olacağına işaret eder. Sakin, güzel, huzurlu ve hayırlı bir yaşam sürmeye, coşkulu ve mutlu olmaya, hiçbir zaman umutlarını yitirmemeye ve karamsarlığa düşmemeye tabir edilir. Rüya sahibinin kolay kolay kafasına bir şey takmayacağına, canının kıymetini bileceğine ve mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına yorulur.

Rüyada Bilye Oynadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin müjdeli ve güzel haberler alacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini üzecek, yoracak ve yıpratacak şeylerden uzak duracağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, her şerde bir hayır olduğuna inanarak kendini öyle hemen yıkmayacağına yorulur ve rüyayı gören kişinin kendisini mutlu eden hayallerinden hiç vazgeçmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Bilye Toplamak

Rüyayı gören kişinin yaşama sevincinden ve enerjisinden hiçbir şey kaybetmeyeceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine en kötü anında bile yüzünden tebessümü eksik etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin güzel geleceğe olan inancını kaybetmeyeceğine ve hep bunun heyecanı içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Misket Görmek

Rüyada misket görmekle, bilye görmek aynı şeylerdir ve rüyayı gören kişinin hayata karşı kıpır kıpır olduğuna, yaşamı çok sevdiğine, ona sıkı sıkıya bağlı olduğuna ve her yeni güne yeni bir sevinç ve coşku ile merhaba dediğine yorulur. Rüya sahibi bu sevinci hiç kaybetmeyecek demektir.

Rüyada Misket Bulmak

Rüyayı gören kişinin aradığı huzuru ve mutluluğu bulmayı başaracağına, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, bir yandan da hayatın ne kadar kısa bir o kadar da kıymetli olduğunun bilincinde olacağına rivayet edilir. Kişi bu felsefe ile hayata daha bir sıkı tutunacaktır diye kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bilye Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Selda (03 Kasım 2014 saat: 00:33)

    Merhaba rüyamda otobüste gidiyorum denizi seyrediyorum arabanın camından.çok güzel ve temiz bir deniz diyorum.sadece tufak tefek çöpler var ama deniz genel olarak çok hoşuma gidiyor.sonra kendimi denizin yanında buluyorum.orada elimi suya daldırdığımda bitane beyaz bilye misket buluyorum çok hoşuma gidiyor.iki elimi birden daldırıp avuç avuç çıkarıp çantama atıyorum.içlerinden bazıları küçük top .misketten biraz büyükce küçük toplarda var içerisinde bazıları renkli şekilde onlarıda çantama koyuyorum yanımdada biri var onun kim oldugunu bilmiyorum yüzünü görmüyorum.çantamın içi dolu ama bu topladıklarımı sığdırıyorum.yorumunuz için şimdiden teşekürler

  2. derya (27 Mart 2014 saat: 02:26)

    Ayak bas parmagimda tirnagimin içinden yuvarlayarak cok guzel bi bilye cikariyordum ve tirnagimin altinda boşluk oluyordu dusunuyorum cikarmasamiydim iyimi ettim diye diger ayagima baktigimda onunda basparmakta pariltili ugurlu taslar gibi bise oldugunu görüyorum kafam karisiyor bilye degilde tasmi bu acaba diye dusunuyorum ayrica sol ayagimdada sirf tasli bi halhal vardi uzerimde beyaz bi sabahlik vardi simdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,