RuyaTabirleri.com

Rüyada Bina Görmek

Rüyada bina görmek, rüya sahibinin hayatı ve hane içindeki durumu olarak değerlendirilir. Rüyanın yorumu da binanın niteliğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Rüyada geniş, aydınlık ve ferah bir bina görmek hayatta başarı ve mutluluk anlamına gelir.

Yeni bina görmek, yeni insanlarla tanışmaya ve iş hayatında yeni projelere imza atmaya işaret eder. Rüyada eskimiş bir bina görmek sıkıntı, kuruntu, şüphe ve problem olarak ifade edilir. Mimarisi güzelliği sayesinde dikkat çeken bir bina görmek, hayattaki güzelliklerden tatma sevincine ve şansına nail olmaya işaret eder. Rüyada çatlamış ve bakımsızlıktan dökülen bir bina görmek, rüya sahibinin kendisine iyi bakmadığına ve gereken özeni göstermediği anlamına gelir.

Rüyada Bina Sallanması Görmek

Darlık, zorluk ve sıkıntı anlamına gelir. Rüya sahibi hem aile hayatında hem ticaret hayatında arka arkaya sorunlar yaşayarak çok sinirli ve mutsuz olacağı günler geçirecek demektir. Rüya sahibi bir süre mahkeme duvarı gibi asık bir suratla gezecektir çünkü iç dünyasındaki mutsuzluğu bedenini de ele geçirecektir.

Rüyada Bina Temeli Görmek

Rüya sahibinin okumaya olan düşkünlüğü ile tabir edilir. Bu kişi her konuda aydınlanmak isteyen, entelektüel ve çağdaş bir yaşam hayali kuran, aynı zamanda da güzel sanatlara ilgi duyan kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Bina İnşaatı Görmek

Rüya sahibinin yerinde duramayan, daldan dala atlayan, bir iş daha bitmeden onu yarım bırakıp diğerine geçen kişi olarak tasvir edilir. Kararsızlık ve tutarsızlık olarak değerlendirildiği gibi kafa karışıklığı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Bina Çökmesi

Rüya sahibinin evliliğinde yaşanacak olan bir soruna işaret eder. Hane içinde büyük bir tatsızlık olacak ve eşler arasında geçici de olsa bir ayrılık yaşanacak ve küskünlük meydana gelecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: