RuyaTabirleri.com

Rüyada Bina Yıkılması

Rüyada bina yıkılması, rüya sahibinin, Allah yolundan çıkıp kötü yola sapmış, helal ve haram ayrımı olmayan, insanlara kötülük yapmayı çok seven bir kişi tarafından zor durumlara düşürüleceğine, bu yüzden hayati tehlikeler atlatacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, sosyal hayatında neredeyse insanlardan soğuyacağına ve içine kapanacağına rivayet eder.

Rüyada Depremde Bina Yıkılması

Rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan birinin çok zor zamanlar geçirdiğine, büyük ve sıkıntılı durumlar yaşadığına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar ile karşı karşıya kalacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına ve rüyayı gören kişinin bu döneminde bir an olsun bu kişinin yanından ayrılmayacağına işaret eder.

Rüyada Yüksek Bina Yıkılması

Rüyayı gören kişinin, aile büyüklerinden birinin, çok büyük bir hastalık geçirip uzun bir hastalık dönemi çektikten sonra vefat edeceğine, bu durumun rüya sahibi de dâhil tüm aileyi üzeceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına ve çok zor ve sıkıntılı zamanların yaşanmasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Binaların Yıkılması

Rüya sahibinin, ailesinin tamamının çok büyük üzüntüler yaşamasına, çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçirmesine ve uzunca bir süre iş hayatında adım atmasını engelleyecek durumlar ile karşılaşmasına neden olacak sorunlar yaşamasına ve bu sorunlar yüzünden uzunca bir süre iş hayatını boşlayacağına işaret eder.

Rüyada Apartman Yıkılması

Rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı bir çalışmanın, çok büyük ses getireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine ve bu sayede kimseye eğilmeden para kazanacağına alamet eder.

Rüyada binanın yıkıldığını görmek, ev hayatının allak bullak olacağını ve kişinin mahremiyetinin gözler önüne serilmesiyle utanç içinde kalacağını, başka kişilerin hakkında çıkardığı dedikodular nedeniyle içine kapanacağını bildirir. Aile içine girip çıkan, haneye gelen çok kötü kalpli, düşman birinin varlığına dikkat çeken rüya bir uyarı olarak da görülmelidir. Yapılacak bir hatanın veya alınacak yanlış bir kararın kişinin mevcut düzeninin bozulmasına neden olacağı gibi, bir yandan da aile içinde muhalif seslerin yükseleceğini, çocuklarla ebeveynler arasında tartışmalar çıkacağını ifade eder. Kişinin bir seçimle baş başa kalacağını ancak ne tarafı seçse işin içinden çıkamayacağı gibi, tam olarak refaha eremeyeceğini de bildirir. Eşler arasındaki geçimsizlik veya anlaşmazlıkların ayyuka çıkmasıyla büyük tartışmalar yaşanacağı ve boşanma isteğinin gündeme geleceğini de bildirir.

Rüyada Evinin Yıkıldığını Görmek

Aileden, akrabalardan veya aile büyüklerinden birinin vefatına yorumlandığı gibi, kişiyi kedere sürükleyecek bir haberin gelmesi şeklinde de yorumlanır. Ruhsal bir çöküntüye de işaret ettiği gibi, eşler arasında uyumsuzlukların ortaya çıkmasına, kişinin yuvasını yıkmak isteyen kimselerin varlığına ve hanede üzüntüye neden olacak sıkıntılara delalettir. İslami açıdan da kişinin oturduğu, yaşadığı evin yıkıldığını görmesi, atlatacağı büyük bir kazanın, belanın, başına gelen musibetlerin ifadesidir ve hayra yorulmaz.

Rüyada Eski Bina Yıkmak

Rüya sahibi eski bir evi veya binayı kendisinin yıktığını görürse, yeni bir başlangıç için girişimde bulunacağı anlamına gelir ve özellikle geçmişten gelip, ayağına bağ olan sıkıntılardan yakında kurtulacağına alamet eder. Yeni bir iş kurmak demek olduğu gibi, dul ya da boşanmış kimselerin ikinci bir evlilik yapacaklarını, mutluluğu yakalayarak huzura ereceklerini de delalet eder.

Rüyada Binanın Yıkıldığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaptığı hiçbir şeyin hayatını düzeltmeye yetmediğini veya var olan sorunlarla baş edemediğini düşünen kişilerin ruhsal çöküntü içinde olduklarına ve aile hayatlarına da gereken özeni göstermediklerine işaret eder. Her şeye boş vermek, hayattan zevk almamak anlamlarına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!