RuyaTabirleri.com

Rüyada Binadan Atlamak

Rüyada binadan atlamak, yaşandığı an fark edilemeyen bir iyiliğin habercisidir. Bu durum kişi için ilk zamanlar kötü gibi görünse de, ilerleyen zamanlarda onun hayrına olduğunu anlamasıyla iç huzura ereceğine alamet eder. Pek çok farklı anlama gelebilecek olan rüya, yüksek bir binadan atlandığı görülürse kişinin makamından olacağına yorulur. İş kaybına ya da para açısından zorluk çekileceğine haber verdiği gibi, sosyal ortamlarda keyifsiz zamanlar geçirmenin, eski arkadaşlarla aranın açılacak olmasının da işaretçisidir. Bazı yorumculara göre rüya kişinin yaptığı bir hatanın sebep olacağı felaketler zincirine, mahvoluşa, ailesinin parçalanmasına dair bilgiler verdiğine tabir edilir. Büyük bir felaketin yaşanacağına ve rüya sahibinin sağlığını da tehlikeye atacak bazı durumların ortaya çıkacağına da delalet eder.

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak ve Ölmek

Hayrı dokunmayacak bir işle meşgul olmak, tüm zamanını bu işle geçirmek, elindeki paranın kıymetini bilmemek ve bu nedenle borçlanıp büyük sorunlar yaşamak manasına gelir. Rüya sahibinin sorumsuzluğunun bedelini ağır ödeyeceğini, dikkatsizce davranması ve herkese inanması yüzünden hayatının hiç de istediği gibi gitmeyeceğini bildiren rüya, çok iyi giden işlerin bozulacağına, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına da tabir edilir.

Rüyada Binadan Atlayıp Bacağını Kırmak

Genellikle ilerleyen zamanlara önemli bir tecrübe olarak hatırlanacak olayların yaşanacağına tabir edilir. Geçici sıkıntılar veya hastalıkların söz konusu olacağı bu dönemde kişinin her an yanında olan dostları ve sevdikleri sayesinde yaşanan sorunların kişide büyük zararlar bırakmayacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına işaret eder.

Rüyada Binadan Atlamanın Psikolojik Yorumu

Binadan atlamak, terk etmek istenilen bir yeri veya kurtulmak istenen bir anıyı, durumu ifade eder. Kişiye pek çok açıdan sıkıntı veren durumların işareti olan rüya, bulunulan şehirden ayrılmak, yeni bir hayata başlamak, izini kaybettirmek ve ikinci bir şansa sahip olmak için istek duymak manasına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Binadan Atlamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Kürşat (28 Eylül 2016 saat: 08:52)

    Selam bir binaya giriyorum oradan ailemden birilerini ipten dağcılar gibi aşağıya indirerek kurtarıyorum sonra bir telefon geliyor tanımadığım birinden ve kaçmamız gerekiyor normalde merdivenlerden kaçmamız gerekli ama binada saklanmayı tercih ediyoruz derken bir kapıdan girip saklanmak yerine ve smacıyla aşağıya binadan (4-5 katlı )kumun üstüne atlıyoruz ve bizi almaya gelen bir arabaya binmeye hazırlık yapıyorum yanımdakilerin çok hızlı hareket etmediğini görüyorum başarıyla atlayıp tam bindiğimizde uyanıyorum

  2. kutay (21 Haziran 2016 saat: 13:48)

    Ruyamda bi kopru altindaydik bir cok kisi vardi birbirleriyle konusuyolardi ama beni hic gormuyor lardi tanidim insanlarda vardi aralarinda sonra.bi kadinla konusuyodum kadin bakimdiz sokak kadini gibi namuslu bi anney di bana biyere gidicegini ogullarina bana emanet edicegini soyluyodu karsimda bi kiz birde kel bi adam vardi kiz garip bi sekilde bana bakiyor oglan ise yuznusag rarafina donmus bana bakan tarafinida eliy le kapatmisti sonra biti ruya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,