RuyaTabirleri.com

Rüyada Binanın Yıkılması

Rüyada binanın yıkılması, büyük bir felaketle karşılaşmak anlamına gelir. Kişinin yaşamı var olanın çok dışında bambaşka bir yöne doğru gider ve çaresizlik içinde kalınacağına alamettir. İslami yorumuna göre kişi boğazına kadar günaha batmıştır ve pek çok kişiye kötülük yapmıştır. Bu yüzden rüya sahibinin yaptıklarının cezasını çekeceğine, başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına alamettir. Bina yıkılması kişinin kaza atlatacağına ve ölümcül tehlikeler altında kalacağına da delalet eder.

Rüyada Yıkılan Binanın Altında Kalmak

Telafisi olmayan bir kötülükle karşılaşılacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, tüm mallarını kaybedeceğine işaret eder. Kişi yıkılan binanın altında kalıp sonra da kurtulursa, yaşayacağı olayların etkisinden kurtularak yeniden ayağa kalkacak ve borçlarını ödeyip işinin başına dönecek demektir. Bu rüya aynı zamanda kişinin münzevi hayatı yaşayacağına, ruhsal olarak içine kapanıp kimselerle görüşmek istemeyeceği bir duruma düşeceği anlamına da gelir.

Rüyada Apartman Yıkıldığını Görmek

Çok katlı bir apartmanın yıkıldığını gören kişi, bugüne dek biriktirdiği tüm kazancını boş bir vaat uğruna mahveder ve yanlış yatırımlar yüzünden iflasın eşiğine gelir. Tüm emeklerin boşa gideceğine ve yanlış kimseler, yanlış yatırımlar neticesinde sahip olunan her şeyin kaybedileceğine alamettir. Sıkıntılı bir dönem geçiren rüya sahibinin sağlığının da bozulacağını işaret eden rüya, işlerin raydan çıkışına da haber verir ve kişiye dikkatli olması konusunda uyarıda bulunur.

Rüyada Binanın Yıkılmasının Psikolojik Tabiri

Gerçek hayatında başına kaza gelmesinden, depremden ve hayati kazalardan korkan kişilerin tedirgin ruh hallerini simgeler. Binanın yıkıldığını gören kimseler genellikle kendilerini emniyette ve güvende hissetmez, kimselere de kolay kolay güvenmezler. Herkese şüpheyle yaklaşan ve sürekli olarak sorgulayan bir karaktere de işaret eder. Bu rüya aynı zamanda deprem tehlikesi atlatmış kişilerin bilinçaltlarından da kaynaklanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyada Binanın Yıkılması İle İlgili Rüyalar;

  1. deniz kacar (23 Aralık 2014 saat: 10:30)

    Bizim arsa karsiliginda yapilan yerde ust uste 3 dairemiz var ruyamda zemin katta otururken sadece bizim oturdugumuz binanin battigini goruyorum once birinci kat yukari kaciyoruz tekrar batiyoruz ama bu esnadabinada yikilmalarda oluyor ama benim ailem cok rahat duvar ustlerine çöküyor cekirdek yiyip gülüp sonra kacisiyorlar en son cikiyoriz ve bina neredeyse son katakadar batmos neyseki bina sahibi sigorta yaptirmisim diyor bende keske benim evlerede uaptorsaudom diyorum ve alacagim para hakkinda hayal kurup uyaniyorum cok metak ediyorum ruyanin yorumunu bide 4 ay once hem tirafik kazasi gecirdim hemde icinde ben varken dukkanim yandi ben yandim hastahanede 33 gun yanik bölümünde yattimve 4aydir maddi sikintidayim sigortadanda paramizi gondermediler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,