RuyaTabirleri.com

Rüyada Bindallı Giymek

Rüyada bindallı giymek, bekar kimseler için hayırlı bir kısmetin çıkmasına, evlenmeye, evliler içinse mutlu ve huzurlu bir aile ortamına, kişinin güzel bir yuva kurmasına işarettir. Bindallı süslü ve işlemeliyse zengin bir kısmetinizin çıkacağına, sade bindallı sade ama güzel hayat yaşayacağınıza, gösterişli bir bindallı çok yüksek bir mevkiye sahip, çok zengin bir kimse ile evleneceğinize işarettir.

Rüyada Renkli Bindallı Görmek

Rüyasında kırmızı bir bindallı giyen kimse kendisine aşık olan ve elinden geldiğince mutlu etmeye çalışan, iyi huylu bir adamla evlenir; yeşil bindallı dindar, ibadetlerini tam yapan ve sakin bir adama; sarı bindallı eşinizin bazı rahatsızlıklar geçireceğine ve bunların evlendikten sonra olacağına; siyah bindallı asil bir ailenin oğluyla evleneceğinize ve çevrenizde böyle kimselerin olacağına işarettir. Evli bayanlar içinse bu rüya eşleri ile tabir olunur.

Rüyada Bir Erkeğin Bindallı Giymesi

Bekar bir erkek bindallı giydiğini görse ne istese yapacağı ve ağzına bakacağı bir eşe sahip olur. bu rüya erkekler için evlilik hayatında kadının sözünü dinlemeye, evi iktisatlı bir hanımın çekip çevirmesine veya kendisinden daha akıllı ve ailesine karşı daha toleranslı bir hanımla evlenmeye işarettir. Evli kimseler içinse bu rüya eşlerinin sembolüdür.

Rüyada Bindallının Yırtılması

Rüyada giydiği bindallı yırtılan kişi kendisine uygun olmayan bir kimseye gönlünü kaptırır. Bu rüya, sizin için hayırsız olacak bir ilişkiye yorumlanır. Kötü niyetli ve ahlaksız bir adamın sizi kandıracağına; fakat daha sonra o kişiden kurtularak kendinize uygun bir kimse ile evleneceğinize işarettir.

Rüyada Bindallıyla Gezmek

Rüyasında bindallı giyip etrafta dolaşan kimse, çevresinden oldukça büyük bir ilgi görür, gerçek hayatta da süslenip giyineceği ve herkesin dikkatini çekeceği bir toplantıya katılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bindallı Giymek İle İlgili Rüyalar;

 1. aynur cbn (25 Eylül 2016 saat: 07:49)

  Ruyamda kirmizi bi bindalli gydim kirmizi kin bi kusagi vardi onun ustune beyaz bi kusak vardi tam hayal ettigim bi bindalliydi gercekten suan sevgilimle evlenecek olsam o bindalliyi giyerim (benim babam beni sevdigim
  e vermiyor) sonra onu cikarip bembeyaz cok guzel bi gekinlik giyiyorum hersey cok guzeldi sadece kuafor yoktu ben turbanliyim turbanim i yapmayi bilen kuafor yoktu onun iicn de cok agladim yengelerime kizrildim ilgilenmeyip kuafor bulmadilar die cok etkilendim ruyamdan ne anlama geliyor acaba merak edyorum

 2. Esma (12 Mayıs 2016 saat: 16:57)

  Rüyamda bindallık giydim ve anneme gösterdim Nasıl olmuş diye kırmızı ve yeşil üstümde vardı palayak bi bindallık o ne demek ? Aynaya uzun uzun baktım ve sonradan o Yeşil bindallı çıkardım ve kırmızı bindallık vardı onu da çıkardım ve en sonunda kırmızı bi elbisem vardı

 3. aysun (28 Şubat 2016 saat: 00:35)

  Ruyamda mavi ve pembe iki renk bir bindalli giyiyordum uzerinde o kadar cok pul ve boncuk vardi ki ışıl ışıl parliyordu sonra hic tanimadigim bir cocuk geldi yanima onunla evleniyormusum cok guzel olmussun dedi ona oyle bir sarildim ki resmen hissettim sanki gercek gibiydi sonra bir sandalye getirdiler oturmami soylediler ve yuzume uzerinde boncuklari olan mavi tul bir duvak kapattilar ama bindalli o kadar guzeldi ki ruyadan cok etkilendim

 4. Özge (04 Eylül 2015 saat: 17:19)

  Rüyamda altın sarısı bir bindallıyı bana alıp getirmişler giydim ama hiç beğenmedim modeli güzel değildi die çıkarttım sonra oturup ağladım sevgilimmbana yenisimi almaya gitti sevgilimle evleniordum ama gelmedi geri. Bende ağlayarak yüksek bir yere çıktım dağ gibi etrafı izlerken yüzünü görmediğim hatrlamadığım bi erkek geldi adım mustafa ben senin kısmetinim dedi hatrladığım bunlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,