RuyaTabirleri.com

Rüyada Bindallı Görmek

Rüyada bindallı görmek, hayırlara işaret eder ve rüyayı gören kişinin makam sahibi, çevresi geniş, sözü geçen ve maddi anlamda da imkanları tam kimse haline geleceğine rivayet edilir ve rüya sahibi için şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine uğurlu gelecek işler yapacağına ve başarıları ile gerek yöneticileri gerekse çevresi tarafından takdire layık bulunacağına işaret eder. Mutluluk, huzur, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Bindallı Giymek

Rüyayı gören kişinin yüzünü güldürecek ve hayatını güllük gülistanlık edecek olumlu, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin elde edecekleri karşısında döktüğü alın terine değeceğine ve emeklerinin de boşa gitmeyeceğine tabir edilir. Kişi, çalışmaları sayesinde hak ettiği noktaya ulaşacak demektir.

Rüyada Kırmızı Bindallı Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamında çok güzel değişiklikler olacağına alamet eder. Rüya sahibinin büyük girişimlerde bulunacağına ve önemli işlere gireceğine ve sonunda da istediğini alacağına işaret eder. Hedeflerin ve beklentilerin gelişmesi sayesinde gelecek olan üne ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Kırmızı Bindallı Giymek

Sevinç ve heyecan verecek gelişmelerle karşılaşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin üzerinde özveri ve umutla çalıştığı projelerinin istediği takdiri toplayacağına ve bu sayede kendisini ileri taşıyacağına aynı zamanda gelir elde etmesine vesile olacağına alamet eder. Bu iş sayesinde pek çok fırsat elde etmeye işaret eder.

Rüyada Yeşil Bindallı Görmek

Rüyayı gören kişinin dinde ehil kimse olacağına, mevkie edineceğine, ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin makul hal, hareket ve sözleri ile herkesin sevgi ve saygısını kazanacağına, toplumda iyi bir yer edineceğine ve insanların gözüne gireceğine tabir edilir.

Rüyada Mavi Bindallı Görmek

Rüyayı gören kişinin özellikle de gönül işlerinden yana hayallerinin gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bindallı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yutu (24 Kasım 2014 saat: 17:01)

  Rüyamda beyaz bir gelinlik giymiştim. Evleniyordum. Yanımda bi adam vardi .O da damatlık giymişti . sarisin biriydi.. Yuzunu hatirlamiyorum. Onunla el ele tutuştuk.mağra gibi bi yerden ciktik. Çok kalabalikti ortalik. Ben bi baktim annem gelmiş. Bizim bütün akrabalar falan. Herkes cok mutlu görünüyordu. Sonraa kayinvalidem geldi. Kapali biriydi. ve damat tarafindaki herkes kapaliydi. Bu ruyanin anlami nedir ?

 2. demet (01 Kasım 2014 saat: 08:44)

  rüyamda bindalli giymiş aniden resmi nikahim kiyıliyormus. Ama damat Yok onun yerine başkası atıyor imzayı. Ben sevdiğim yani eski sevgilimle evleniyorum o olmadan. Bir hafta için de düğün yapmaya çalışıyoruz koşturarak . Eski sevgilimle evleniyorum onla Birlikte hazırlik yapıyorum ama birden onun yüzünü görüyorum ama Başka biri . Isim tüm özellikler Aynı kişi farklı. Bindallim Hem kırmızı Hem pembeydi.

 3. esma (27 Haziran 2014 saat: 09:07)

  rüyamda bir sürü kızın üstünde bindallı vardı ben birisinin bindallısını alıp
  üzerime giyip koşmaya başlıyordum oda peşimden koşuyordu fakat yakalayamıyordu sonunda pes ediyordu ama geri vericemi söylüyordum ve
  eski evimize giriyordum sonra evden çıkıp karşıdaki eve geçiyodum orda da
  küçük kuzenimin doğum günü kutlanıyordu ve benim bindallısını aldığım kızda
  geliyordu konuşuyoduk sadece ama bindallıyı üzerimde bi kırmızı bi sarı olarak gördüm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,