RuyaTabirleri.com

Rüyada Bir Erkeği Öpmek

Rüyada bir erkeği öpmek, genç ve bakar kimseler için çok büyük bir kısmetle karşılaşılacağına, çevreleri tarafından hep çok beğenilen ve istenilen kişiler olduklarına, güzellikleri, itibarları ve saygınlıkları ile de beğeni topladıklarına yorumlanır. Evli bir kadının bir erkeği öptüğünü görmesi ise iffetine getireceği laflara ve sözlere, eşiyle arasında çok büyük kavgalar olacağına işaret ettiği gibi aynı zamanda yasak bir aşka da işaret eder. Rüyada bir erkeğin bir başka erkeği öptüğünü görmesi ise iş hayatının da, özel hayatının da altüst olacağına, çok büyük bir maddi krizin kapıda olduğuna delalet eder.

Rüyada Bir Erkek Tarafından Öpülmek

Bir erkeğin kendisini öptüğünü gören kimse, iş ile ilgili bir yarışta veya projede birincilik alır. Üstün başarılar göstermeye ve başkalarının gözünde de çok beğenilen ve sayılan bir kimse olunacağına da haber veren rüya, okul çağındaki çocuklar için sınavlardan yüksek puanlar almaya delalettir. Yaşlı bir erkek tarafından öpülmek alınacak önemli bir nasihate veya maddi anlamda gelecek büyük bir yardıma delalettir.

Rüyada Tanınmayan Bir Erkek Tarafından Öpülmek

Hiç tanınmayan bir erkeğin sizi öptüğünü görmeniz, hayatınızla ilgili çok emin olamayacağınız bir karar almak ve riske girmek zorunda kalacağınıza işaret eder. Şehvet içinde yaşanan bir öpücük söz konusu ise nefsinizle ilgili konularda kendinize söz geçiremeyeceğiniz ve bu yüzden hata üstüne hata yapacağınız anlamına gelir. Tanımadığınız bir erkeğin sizi dudağınızdan öpmesi ise maddi olarak yüklü bir iş yapılacağına veya iyi bir terfi yaşanıp maaşa zam geleceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Erkeği Öpmenin Psikolojik Tabiri

Bir erkeği öpüyorsanız, bu sizin duygusal hayatınızda işlerin istediğiniz gibi olmadığını, kendinizi yalnız hissettiğinizi veya kalbinizde engel olamadığınız isteklerin oluştuğunu bildirir. Tanıdığınız bir erkeği şehvet içinde ve dudaktan öptüğünüzü görüyorsanız gerçek hayatta da o kişiye karşı bir ilgi duyuyor olabilirsiniz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bir Erkeği Öpmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ceren (04 Ağustos 2016 saat: 11:22)

  Rüyamda evli değilim iş yerinde çalışıyorum patron yardımcısı gelip servislerin kalkıcağını söylüyo ve bende çıkıyorum beton ve Kum arabaları görüyorum orda bir adam gördüm servisler nerde diye sordum oda öbür ara sokağı gösterdi ara sokağa girdiyimde servislerin gittiğini gördüm peşine koştum karlı bir dağa doğru gidiyordu arkasında atlar üstünde ve arabanın içinde insanlar vardı dağın arkasında yırtıcı kargalar çıkıp saldırıyordu atlardan bir kaçı yere düştü karganın biride bana doğru gelip bana saldırmaya çalıştı kafamı eğip üstümde geçti bende bir telaşla geri kaçmaya başladım …. (atlar kırmızı) yorumlarsınız sevinirim şimdiden teşekkürler. ….

 2. sans (27 Mayıs 2015 saat: 00:39)

  Buyuk bir binanin icindeyim bina karanlik yerde atesten lavlar var yanimda ezeli dusmanim var ben atesin ustunde yururken o disarda otlarin ustunden yuruyor canim yansada atesin ustunde yurumeyi tercih ediyorum binadan cikinca arkadasimi goruyorum ben yukarda kocaman genis bir yolda yuruken o daracik benim yolumdan asagida ve egri bugru bir yoldan yuruyorve Ayni binaya giriyoruz

 3. duygu (26 Mart 2015 saat: 08:45)

  rüyamda bir evdeyim yanımda eski bir arkadaşım var erkek o şuanda evli koltukta uzanıyor bende yanındayım onu durmadan öpüyorum bişey için ısrar ediyorum ama ne hatırlamıyorum ama bir kişi daha var yanımızda onunda kim olduğunu hatırlamıyorum yorumlarsanız sevinirim

 4. Sevim (26 Aralık 2014 saat: 11:07)

  Rüyamda hava sisli oluyor ve yolda yürüyorum bir köpek pesimde oluyor ama gözleri kısık ben kör saniyorum sonra apartmanin kapisina yaklastigimda köpek gozlerini aciyor (gozleri mavi) arkamdan koşmaya basliyor ben apartmana girip kapiyi kapatiyorum sonra 4 rahibe pesime takiliyor onlardan kacmak icin asansöre biniyorum ve asansoru surekli baska katlara yonlendiriyorum beni yakalamasinlar diye sonra yakin olmadigim bir arkadaşım beni gelip kurtariyor. Simdiden dilinize saglik

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,