RuyaTabirleri.com

Rüyada Bir Erkeği Öpmek

Rüyada bir erkeği öpmek, genç ve bakar kimseler için çok büyük bir kısmetle karşılaşılacağına, çevreleri tarafından hep çok beğenilen ve istenilen kişiler olduklarına, güzellikleri, itibarları ve saygınlıkları ile de beğeni topladıklarına yorumlanır. Evli bir kadının bir erkeği öptüğünü görmesi ise iffetine getireceği laflara ve sözlere, eşiyle arasında çok büyük kavgalar olacağına işaret ettiği gibi aynı zamanda yasak bir aşka da işaret eder. Rüyada bir erkeğin bir başka erkeği öptüğünü görmesi ise iş hayatının da, özel hayatının da altüst olacağına, çok büyük bir maddi krizin kapıda olduğuna delalet eder.

Rüyada Bir Erkek Tarafından Öpülmek

Bir erkeğin kendisini öptüğünü gören kimse, iş ile ilgili bir yarışta veya projede birincilik alır. Üstün başarılar göstermeye ve başkalarının gözünde de çok beğenilen ve sayılan bir kimse olunacağına da haber veren rüya, okul çağındaki çocuklar için sınavlardan yüksek puanlar almaya delalettir. Yaşlı bir erkek tarafından öpülmek alınacak önemli bir nasihate veya maddi anlamda gelecek büyük bir yardıma delalettir.

Rüyada Tanınmayan Bir Erkek Tarafından Öpülmek

Hiç tanınmayan bir erkeğin sizi öptüğünü görmeniz, hayatınızla ilgili çok emin olamayacağınız bir karar almak ve riske girmek zorunda kalacağınıza işaret eder. Şehvet içinde yaşanan bir öpücük söz konusu ise nefsinizle ilgili konularda kendinize söz geçiremeyeceğiniz ve bu yüzden hata üstüne hata yapacağınız anlamına gelir. Tanımadığınız bir erkeğin sizi dudağınızdan öpmesi ise maddi olarak yüklü bir iş yapılacağına veya iyi bir terfi yaşanıp maaşa zam geleceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Erkeği Öpmenin Psikolojik Tabiri

Bir erkeği öpüyorsanız, bu sizin duygusal hayatınızda işlerin istediğiniz gibi olmadığını, kendinizi yalnız hissettiğinizi veya kalbinizde engel olamadığınız isteklerin oluştuğunu bildirir. Tanıdığınız bir erkeği şehvet içinde ve dudaktan öptüğünüzü görüyorsanız gerçek hayatta da o kişiye karşı bir ilgi duyuyor olabilirsiniz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!