RuyaTabirleri.com

Rüyada Bira Görmek

Rüyada bira görmek, hem iyidir hem de değildir. Bazen hayırlara delalet ederken bazen de tersine yani şerre işaret eder. Rüyada bira görmek, sıkıntı, zorluk ve zahmet anlamına gelirken, bir yandan da rüya sahibi için sürpriz ve güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Genel anlam itibariyle beklenmeyen değişiklik olarak değerlendirilir, bu değişikliklerin olumlu mu yoksa olumsuz mu olacağı noktasında kesin yorum yapabilmek için, rüya görüldüğü şekli ile ele alınır.

Rüyada Bira İçmek

Rüya sahibinin kendisi için büyük dert ve sıkıntı olan bir işten kurtulacağına işaret eder. Ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Kişi üzerindeki ağırlığı atıp, bir kuş kadar hafif ve özgür olduğunu hissedecek demektir.

Rüyada Bira İçip Pişman Olmak

Rüya sahibinin gerçek anlamda da pişman olacağına işaret eder. Kişinin iyi niyeti nedeni ile canın sıkılacağına ve moralinin bozulacağına tabir edilir. Bu nedenle rüya sahibi, bu kadar iyi ve temiz kalpli olduğu için kendine kızacak ve kendini cezalandıracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Bira Almak

Rüyada bira almak, rüya sahibinin büyük bir sorumluluk alması anlamına gelir. Bu ağır yük nedeni ile kişi bazen bunalıp, daralacak, rahatlığı ve özgürlüğü kısıtlanacaktır.

Rüyada Bira Satmak

Rüya sahibinin ortak bir amacı gerçekleştirmek için ikinci bir şahısla bir araya gelerek, plan ve proje geliştireceklerine ve karşılıklı olarak hedefe giden yolda ellerinden geleni esirgemeyeceklerine, bir birleri için fedakârlık yapacaklarına tabir edilir.

Rüyada Bira Şişesi Görmek

Rüya sahibinin bir konuda kafasının fena şekilde karışacağına, uzun süre bu durumun devam edeceğine işaret eder. Kişi, bir karara varamamış olmanın sıkıntısını yaşayacak ve önünde sonunda bir karara varması gerektiğinin bilincinde olduğu içinde ağır bir baskı altındaymış gibi hissedecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bira Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. busra (03 Mayıs 2014 saat: 11:27)

    Annemle birlikte arabayla duz bir yola ve agaclik bir alanda duruyoruz.onumuzdeki duz duvarin uzerine bira sisesini ve su sisesini koyuyorum ve kapaklarini ariyorum sanirim doldurmak icin gitmisiz.biranda yanimizdan araba geciyo ve icinde bir kadin bir erkek annem araba gecerken kufur ediyo ve aeaba donup annemin uzerine yuruyo ve yapmayin diyorum kadin asagi iniyo ve elindede bira sisesi var.daha sonrasini hatirlamiyorum.

  2. gizem (08 Nisan 2014 saat: 13:57)

    rüyada karşımdaki kişi içmesin die koca bi bardak siyah renkli birayı bi dükişte yudum yudum içtiğimi gördüm ve bende kendime şaşırdım normaldede asitli şeyler içemezdim birayıd aynı şekilde ama su gibi içtiğimi ve bozımın hafif şekilde tahriş olduğunu hissettim tortu gibi karşımda kişinin bencillik yüzünden mi yoksa karşımda aklı başında dursun die mi içtim hatrlamıyorm ama tam detaylarıda aklıma getiremiyorm 3 kişi arasında secim yapıyodum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,