RuyaTabirleri.com

Rüyada Bira Görmek

Rüyada bira görmek, hem iyidir hem de değildir. Bazen hayırlara delalet ederken bazen de tersine yani şerre işaret eder. Rüyada bira görmek, sıkıntı, zorluk ve zahmet anlamına gelirken, bir yandan da rüya sahibi için sürpriz ve güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Genel anlam itibariyle beklenmeyen değişiklik olarak değerlendirilir, bu değişikliklerin olumlu mu yoksa olumsuz mu olacağı noktasında kesin yorum yapabilmek için, rüya görüldüğü şekli ile ele alınır.

Rüyada Bira İçmek

Rüya sahibinin kendisi için büyük dert ve sıkıntı olan bir işten kurtulacağına işaret eder. Ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Kişi üzerindeki ağırlığı atıp, bir kuş kadar hafif ve özgür olduğunu hissedecek demektir.

Rüyada Bira İçip Pişman Olmak

Rüya sahibinin gerçek anlamda da pişman olacağına işaret eder. Kişinin iyi niyeti nedeni ile canın sıkılacağına ve moralinin bozulacağına tabir edilir. Bu nedenle rüya sahibi, bu kadar iyi ve temiz kalpli olduğu için kendine kızacak ve kendini cezalandıracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Bira Almak

Rüyada bira almak, rüya sahibinin büyük bir sorumluluk alması anlamına gelir. Bu ağır yük nedeni ile kişi bazen bunalıp, daralacak, rahatlığı ve özgürlüğü kısıtlanacaktır.

Rüyada Bira Satmak

Rüya sahibinin ortak bir amacı gerçekleştirmek için ikinci bir şahısla bir araya gelerek, plan ve proje geliştireceklerine ve karşılıklı olarak hedefe giden yolda ellerinden geleni esirgemeyeceklerine, bir birleri için fedakârlık yapacaklarına tabir edilir.

Rüyada Bira Şişesi Görmek

Rüya sahibinin bir konuda kafasının fena şekilde karışacağına, uzun süre bu durumun devam edeceğine işaret eder. Kişi, bir karara varamamış olmanın sıkıntısını yaşayacak ve önünde sonunda bir karara varması gerektiğinin bilincinde olduğu içinde ağır bir baskı altındaymış gibi hissedecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: