RuyaTabirleri.com

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek genel olarak hayırlara ve güzelliklere delalet eder. Bira içen kişi mutluluğa kavuşur, dilekleri gerçek olur. Aynı zamanda önemli şeyler öğrenmeye ve eline koz geçmesine, zor ama hile ve fesat olmadan kazanılan helal rızka, vuslata ermeye ve gerçek dostlara sahip olmaya işaret eder.

Fakat öte yandan rüyada bira içmek bazen şerre de yorumlanabilmektedir. Mutsuzluk, gerek fiziksel gerek ruhsal bitkinlik, yorgunluk, bezginlik gibi yorumlanırken ayrıca dişli rakipler, fesat ve kıskanç komşular olarak da tabir edilebilmektedir.

Rüyada Bira İçen Birini Görmek

Bir kişinin rüyasında kendini değil de başka birini ya da birilerini bira içerken görmesi, başarılı ve mutlu hayatı, çalışkanlığı sayesinde edindiği mal varlığı ve herkesle iyi geçinmeye yönelik tavrı nedeni ile onu kıskanan kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında kaç kişinin bira içtiğini görürse o sayıda kişi tarafından çekilmiyor diye tabir edilir.

Rüyada Bira Şişesi Görmek

Bira şişesi görmek hayırlıdır. Kişinin kısmeti ve şansı olarak değerlendirilirken bir yandan da yumuşak huylu ve sevecen olması nedeni sayesinde herkes tarafından sevilip, saygı görmesi ile tabir edilir.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek kötü ve art niyetli kimselere, kötü amellere, kötü duygularla hareket etmeye, kem gözlere ve yoldan çıkmış olamaya delalet eder. Rüyada rakı içen kişi Allah yolunu terk etmiş, yalan ve yanlış işlere ve dünya malına kendini kaptırmış demektir.

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyada sarhoş olduğunu gören kişi, çevresindekiler tarafından iyi niyeti nedeni ile kullanılıyor ve iyi niyeti su istimal ediliyor demektir. Ayrıca rüya sahibi kendi iradesiyle değil başkalarının yönlendirmesi ile hareket edip, kim nereye çekse o yöne gidiyor diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bira İçmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mehmet (07 Mart 2014 saat: 16:16)

  selamlar.ben rüyamda bir stadyumda oturmuştum ve bir futbol müsabakasını izliyordum. Bu esnada da süt içiyordum ve arka tarafımdan yüzünü görmediğim bir şahıs geldi ve bana dedi ki ”al bunu iç” Baktim ki verdiği içki biraydı şişenin yarısı kadardı. Bende şahsın verdği birayı içtim. Sonra dedim ki ”Sütün üstüne bira gitmiyor, süt daha güzel” dedim.. Ne anlama geliyor bilmiyorum neden süt ve bira bana yardımcı olursanız sevinirim.

 2. engin (04 Mart 2014 saat: 16:30)

  Ben rüyamda içki içiyorum. İki bardak bunlardan biri bira. İçtiktikten sonra abimin yanına gidiyorum. Ayağa kalkmaya çalışıyorum. Dengemi sağlıyamıyorum ve sarhoş olduğumu belli etmemek için tekrar oturuyorum yerime. Birde ben bu zamana kadar içki içmediğim için Allah’ın huzuruna ağzıma içki sürmeden çıkamıyacağım için üzülüyorum. Sonra düşünüyorum ki benim gibi birçok kişi içki içiyor.

 3. Mehmet (04 Mart 2014 saat: 13:30)

  Rüyamda arkadaşlarım bir tekelciyi soymaya giriyor bende onlarla birlikte giriyorum fakat ben aldığım biranın parasını kasaya koyuyorum onlar bir sürü içki alıp kaçıyorlar. Sonra tekelci beni görüyor bende parayı kasaya koyduğumu söylüyorum oda paramı geri veriyor bi masa kuruyor meze vs. indiriyor önümüze bardaklara bira dolduruyoruz ve beraber içiyoruz sonra bende sarhoş oluyorum ve eve doğru gidiyorum.

 4. sedanur demirkan (06 Şubat 2014 saat: 13:55)

  rüyamda eski sevgilim bana bir bardak dolusu bira getiriyo ve bende bunu içiyorum ama sarhoş olmuyorum snra bi odaya gidiyorum ve orda eli yaralı bi kız görüyorum bi kadın gelip diyoki elini iyileştircem hiç acımıycak diyo ve elini kesiyo heryer kan oluyo sonra kestiği eli tekrar dikiyo. sonra o odadan çıkıp başka bi odaya gidiyorum ve orada ünlü bi yazar gelmiş imza dağıtıyo. imzaladığı kitapların dışı Kur’an-ı kerim gbi ama içinde normal yazılar yazıyo ve bende bi kitap arıyorum ama bulamıyorum. sonra bi tane eksik bi kitap buluyorum yazarın önüne geliyorum imzalaması için ama imzalamıyor ablam ve babamda yazarın arkasında beni kovuyolar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,