RuyaTabirleri.com

Rüyada Birilerinden Kaçmak

Rüyada birilerinden kaçmak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendini güvende hissetmediğine bu nedenle huzursuz olduğuna, içine dönerek eve kapandığına ve çareyi insanlardan uzaklaşmaya çalışarak aradığına işaret eder. Rüya sahibini endişelendiren, düşündüren, tabir yerindeyse hop oturup hop kalkmasına neden olan bazı konuların varlığına dikkat çekilir.

Rüyada Birilerinden Kaçmak Saklanmak

Rüya sahibinin kimselerle paylaşmadığı, içine attığı ve söylemekten çekindiği bazı şeylerin olduğuna yorulur. Kişi, diken üstünde oturuyor, kendini çok mutsuz hissediyor ve ne yapsa endişelerinden, kuruntularından ve vesveselerinden kurtulamıyor demektir.

Rüyada Polisten Kaçmak

Bu rüyada, birilerinden kaçmak ve birilerinden kaçıp saklanmak rüyaları ile benzer şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin her şeyden şüphe ettiğine, bu nedenle hiç rahat olmadığına, kafasında sürekli bir şeyleri kurarak kendini sıkıntıya soktuğuna rivayet edilir.

Rüyada Birilerinden Saklanmak

Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde ne yapsa bir türlü içine sinmeyen ve aklına yatmayan bazı noktaların olduğuna bunun da rüya sahibinin canını çok sıktığına ve onu karamsar düşüncelere ittiğine alamet eder.

Rüyada Kaçmak

Ruhunu, bedenini ve kalbini her türlü kötü alışkanlıklardan, düşüncelerden ve niyetlerden arındırmaya, Allah’a daha yakın olmak için çabalamaya, bol bol hayır işleri yaparak sevap sahibi olmaya, dine yönelmeye ve mazbut bir yaşam sürmek adına bu doğrultuda hareket etmeye tabir edilir.

Rüyada Birilerinden Kaçmaya Çalışmak

Rüya sahibinin yanlışlarından ve eksiklerinden kurtulmak için mücadele ettiğine geçmişi silip, kendisi için yeni bir hayat kurmaya çalıştığına, kaybettiği insanları kazanmak için iyi niyetlerle yola çıkacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin daha iyi bir yaşam için çaba sarf ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birilerinden Kaçmak İle İlgili Rüyalar;

 1. murat (04 Aralık 2014 saat: 23:09)

  Rüyayamda kendimi kasiyer olarak görüyordum Bi adam su almış onu makineye okutmaya çalışıyorum sırada bir sürü kişi var bana hadi çabuk ol diyorlar ben suyu okutamıyom makineye sonra iki teyze bana bagırıyo şu sebzeleri tart diye iyice bunaldım sonra adamın biri bana ögretiyo makineyi bende gidip hemen Bi su alıp içiyorum ve rahatlıyorum ve uyanıyorum.şimdiden teşekkürler

 2. ebru (08 Ekim 2014 saat: 07:50)

  Rüyamda bi marketin içine gidiyordum.kasiyerin olduğu yer boştu bi yanim sürekli kasadaki parayi çalmak istiyor diğer yanimsa dur diyordu calicagim para büyük.bi miktar değildi sadece çalma icgidusuyle dolmustum ve caliyordum ama iki kişi beni görüyordu ve biri peşinden koşmaya basladi ben ne kadar gizli kossamda adam gene yetişiyordu bana sonra ben saklandiknfakat adam beni buldu gerisini hatirlamiyorum

 3. Rabia (03 Temmuz 2014 saat: 13:08)

  Yanımda çok yakın bir arkadaşım varmı ama yüzü hiç tanıdık değil. Biz bir güzellik salonu gibi bir yere giriyoruz. Hemen bize bakım yapmaya başlayacakları sıra bakıyorumki üzerimizde gelinlikler de var. Normalde televizyonda yemek programı yapan bir kadın rüyamda güzellik uzmanı gibi bir şey. Saçımda kepek görünce o kadın saçıma krem sürüyor. Bana bakım yapılırken ben ayaktayım ama yakın arkadaşım olan kişi oturuyo. Arkadaşıma da bişeyler yapıyolar. Benim saçım da yapılıyo ilk yaptıklarında yoplu topuz gibi bir saç ama sonradan açıkmış. Bir tane doktor varmış. Gelinlik üzerimdeyken sağ omzumda bi yerini dikiyor. 3–4 kız koşarak, doktooor diye bağırarak geliyolar. Doktora sarılcaklar. Ama ben doktor benim diyorum. Sanki sevgiliymişizde ona sarılamazsınız gibisinden. Ve ona sarılıyorum bir anda. Tabi o ilk şaşırıyo ama sonradan ellerini belimde hissediyorum çünkü o da sarılmış. Kızlar gidiyor ve sarılmayı bırakıyoruz. Ben utanıyorum biraz. Şimdi bir markanın çekimi varmış o yüzden biz gelinlik giymişiz. Zaten yaklaşık yüz kişi gelinlik giymiş. Güzellik uzmanı hadi gidelim arabalara diyor. Düğün bölgesine gideceğiz. Yakın arkadaşım ve o çıkıyo. Sonra bi anda ben eyvah yetişemeyeceğim diyip koşmaya başlıyorum. Binadan çıkıyorum. Bir sürü minibüs ve gelin var. Bizimkileri bulamayınca şu taraftan gideceksin diyo. Ben hızlı hızlı yürüyorum. İleride yaklaşık 50 tane düğün masası var ve her birinde iki damat. Gelinler ikişer ikişer masalara oturmaya başlıyolar. Güzellik uzmanı beni çağırdı. Gittim masaya oturdum. Sağımda iki erkek; tam yanımdaki kısa boylu, kumral saçlı, ela gözlü, esmer. Digeri gözü ve saçı siyah, beyaz tenli, uzun. Kısa olan ne o beni mi istiyon damat olarak dedi ve masanın diğer taragındaki arkadaşım Beyza’nın yanına oturdu. Bana da diğeri kaldı ama sanki biraz utanhaçtı. Masada ailem de vardı.
  14 yaşındayım esmerim şu an ama rüyada büyüktüm ve beyazdım.

 4. Esra (29 Aralık 2013 saat: 04:09)

  Aslnda bizim olmayan eroin türü bir madde erkek kuzenimle bizde bulunuyor hatırlayamadğım bir nedenden dolayı baska bir ekek çocuğundan ikimizde kaçıyoruz bize zarar vericek olduğundan. Ve biyerde biz onu yakalıyoruz ben uzaktan bakıyorum çocuğu kuzenim tutuyo ve elinde bıcakla karnına dayıyor bana bakıyo kararsız ben de öldür der gbi bakıyorum ve birkaç saniye içinde bıçakla çocuğun karnını kesiyo,sonra kaçıyoruz eve gidip bütün delilleri çantaya koyarken polisler geliyo çantayı saklıyorum görmüyolar kuzenime kızıyolar dahaçok nye yaptnz vs. Sonra ya çocuk ölseydi dedklerinde içim rahatlıayo iyi ki ölmemiş diyorum suçumuz hafifledi diye ama sonrasını ya görmedim ya da hatırlamıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,