RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada birinden para almak, rüyayı gören kişinin iş hayatında çok hırslı davrandığı için çok büyük sorunlar yaşadığına ve bu sorunları gidermek için de bulunduğu mevkinin kendisine sağladığı gücü kullanacağına delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin, kendisine güvenmek konusunda sorun yaşadığına ve bu sebeple kendisini çok kötü hissettiğine rivayet eder.

Rüyada Birinden Para Aldığını Görmek

İş hayatında bulunduğu konuma pek uygun olmayan rüya sahibinin, bu açığı kapatmak için çok çaba sarfettiğine, ancak içinde taşıdığı bencillik ve hırs yüzünden çok yetersiz kaldığına ve bu sebeple giderek hınçlandığına yorum yapılır. Eğer iş hayatında başarılı olmak istiyorsa böyle negatif davranışları ve duyguları çöpe atması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Birinden Kâğıt Para Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, bir tanıdığının aracı olması ile çok büyük miktarda para kazanacağına ve çok iyi bir iş hayatına sahip olacağına yorulur. Çok karlı bir işe girilmesi ya da yeni bir eşyanın satılması ile ilgili bir konuda ortaklık kurulması ya da yol gösterilmesi sayesinde çok iyi bir kazanç kapısına kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada Birinden Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntılı bir olayla karşılaşarak çok büyük bir zarara uğrayacağına ve bu yüzden dikkat etmesi gerektiğine alamet eder. Yaşanan sıkıntının rüyayı gören kişinin bir ortaklığa girmesinden ya da pek güvenilir olmayan birine yüklü miktarda para kaptırmasından ötürü ortaya çıkacağına tabir eder

Rüyada Para Almak

Yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına tabir eder. Aynı zamanda, iş hayatında hep çok iyi ve çok değerli insanlar ile karşılaşılacağına ve her zaman başarılı biri olunacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Birinden Para Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. mubusaki (24 Nisan 2014 saat: 09:52)

    rüyamda bir bekar evine taşınıyorum, üniversitede öğrenciymişim( oysaki şu anda evliyim ve çalışıyorum) kapı çalınıyor, karşımda ünlü bir isim(siyasetçi) beni ziyarete geldiklerini söylüyor, bu şahsı ve beraberindekileri içeri alıyorum ve bana 2000tl para veriyorlar. daha sonra rüya karmakarış oldu devamını net hatırlamıyorum. ancak bekar evinde üç kişinin daha kaldığını, evin harap bir durumda olduğunu, burayı temizlemeye çalıştığımı hatırlıyorum.

  2. kadir (17 Şubat 2014 saat: 16:25)

    ben rüyamda okulumun bahçesinde oturuyordum arkadaşlarımla.sonra arkadaşlarım gezmek istedi ben gitmedim tek başıma bahçede oturmaya devam ettim. yanıma birinin yaklaştığını hissettim göremediğim birinden bir çanta para alıyordum.çantayı açtıgımda bir çanta dolusu 50 tl olduğunu gördüm.sevinerek eve doğru yürüyordum. bir süre sonra eve gittim paraya baktığımda paranın yarısından fazlası yoktu.bende parayı bir yere sakladım uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,