RuyaTabirleri.com

Rüyada Birine Kızmak

Rüyada birine kızmak, her konuda yetenekli bir adama, elindekilerle mutlu olmaya, güzel ve tatlı sözlere, ailesiyle mutlu ve huzurlu olmaya, iş yerinde mertebenin yükselmesine, zahmetsizce para kazanmaya, kudret ve güç sahibi olmaya işarettir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya, sıkıntıya, çalışma hayatında kendinse köstek olunmasına, yaptığı çalışmaların beğenilmemesine ve halk arasında hor görülen kötü bir isme sahip adama yorulur.

Rüyasında Birine Kızıp Dövdüğünü Görmek

Bu rüya büyük bir toplulukta ortaya çıkacak anarşiye, insanlara arasında bozulmalara, yapılacak hatalara ve işlenecek günahlara, tahammülsüzlüğü, hoşgörüsüz ve kaba bir kimseye, akrabalarla arayı bozmaya, kavga ve gürültüye yorulur. Bazen de birine kızıp onu dövdüğünü görmeniz din düşmanı bir adamı ya da kendinize düşman olan kötü bir adamı egale etmeye ve onu mağlup etmeye yorulur.

Rüyada Öfkelendiğini Görmek

Rüyada öfkelenmek iyi ve hayırlı değildir. Bu rüya, insanlar arasında olay çıkaran, huzursuzluk meydana getiren, kimsenin sevmediği ve toplum içinde yeri olmayan kaba bir adamdır. Haksız olarak öfkelenmek, sıkıntıya, kötü bir isme sahip olmaya, dini açıdan zayıflığa ve kulluğu yerine getirememeye; haklı olarak öfkelenmek ise sevince, düşmanlara galip gelmeye işaret eder. Rüyada öfkelenmek bazı tabircilere göre hapse girmektir.

Rüyada Evden Kızarak Çıktığını Görmek

Rüyada bir kimse evinden sinirli ve öfkeli çıksa, bu rüya o kişinin hapsedilmesine, mahkûm olmasına veya elinden bazı imkânların alınmasına yorulur. Kızıp bir kişinin üzerine yürüdüğünü gören bir kimse gerçek hayatta insanların hayatına müdahale eder ve onların nefretini kazanır.

Rüyada Birinin Kendisine Kızdığını Görmek

Rüyasında birisinin kendisine kızdığını gören kimse her yönden hayırlı ve salih bir çocuğa kavuşur veya çocuğu varsa hayırlı olacağına işarettir. Bu rüya bol şansa, feraha kavuşmaya, sıkıntıların dinmesine, çeşitli konularda beceri sahibi olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birine Kızmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Melis (16 Ekim 2016 saat: 12:31)

  Rüyamda eşim hastanedeydi. Cok uzun bi süre orada kalmıştı. Doktorlar artık cıkabilecegini söyledi. Bu duruma sevinirken eşimin babasıymış ama görüntüsü başka birisiydi. O benim kafamı neden yıkamadı diye bağırarak odasına koştu. Benim kafamı neden yıkamadın diye ogluna bagırarak odaya koşarken diger aile yakınları ecelinin geldigini durdurmamamı söylediler. Oglunun odasına girip bi koltuğa kendini attı. Can cekişmeye başladı. Benim kafamı neden yıkamadın dedi. Herkes bagırarak kolay can versin diye dua olumaya basladı. Biraz sonrada öldü.

 2. Bahar Akgün (11 Şubat 2016 saat: 08:35)

  Rüyada sokak cocuklariyla ( 1erkek 2 kiz cocuguydu) oynadığımı onlarla vakit gecirdigimi görüyordum yaşlı bir adam onların bir akrabası oluyordu onlara kızıyor du ben adamı tehdit ediyordum onları kendi çocuklarımmis gibi sevip koruyordum adam onları satacakti ben çocukları alıp kaçıyordum sonra ruyadn uyandım. Bu neyi işaret ediyo .

 3. ayca (19 Aralık 2015 saat: 09:06)

  Rüyamda aşık olduğum çocuk okuldayken büyük boy resim kağıdı arıyordu. Sıra arkadaşım ben alayım dedi. Bende kaşgöz işareti yaptım. Sustu sonra ben sana alırım diyordum. Mahcup oluyordu. Beni nasıl kazanacağını sordu. Bende yandan hafifçe ona sarıldım. O güzel gülüşünü yerleştirdi yüzüne
  Küçük bir ayrıntı artık aynı okulda değiliz. O evine çok uzak olduğu için başka bir okula gitti

 4. ayşegül (04 Aralık 2015 saat: 06:07)

  Rüyamda görünce bana birşey hazırlıyor ve bunun Zayıflamak için olduğunu söylüyor hazırladığı şey çok karışık ama ben sirke koyduğunu hatırlıyorum bana tuhaf geliyor yanımda arkadaşıma var görünce bir şey getirmek için uzaklaşInca ben arkadaşıma bunun tuhaf olduğunu büyü gibi olduğunu söylüyorum oda bunun büyü olduğunu söylüyor görünce gelince ona kızıyorum ve içmiyorum

 5. EYLÜL (28 Ağustos 2015 saat: 09:59)

  BEN 1.5 YILDIR EVLİYİM 2 ÇOÇUĞUM KÜRTAJDA KAYBETTİM . EŞİMİ SEVEREK ALDIM.VE RÜYAMDA bir baktım babam mutfağımıza perde takmıştı. ama perde aşağıdan bir bez parçasına bağlanmıştı. Bende içimden perdeyi takmak için düğümlemişler dedim şimdi çırtartılır dedim. bağladıkları bez maviydi. sonra annem hiç tanımadığım kızları ve kadınları evime getirdi. eşimin üstü çıplaktı ve ben üstünü giymesi için işaret yapıyordum annem anlamasın diye gizliden yapıyordum. utandım babamda ordaydı.sonra eşim siyah üst giydi. annemle beraber yemek yapıyorduk misafirlere. kaşık çekmesinde hep böcek gördük. Annem temziledi bende üstünden elektrik süpürgesiyle geçtim. yaptığımız yemeklerde patates de vardı. sonra gelen misafirlerden sarı saçlı olan eşimle konuşmaya çalıyordu ben sinirden kızı kolundan tuttum misafir odasına gönderdim çemkiriyordum . eşimde ne olmuş misafirdir ayıptır diyordu. sonra bir baktım eşim yatak odamızda yatağımızda köşede uzanmış elini aşağı uzatmış iki genç kızı gıdıklıyor sonra kızları odadan çıkartmak için girştim eşim yatak odası burası hadi çıkalım dedi ve bu iki genç kız yatak odamızda yatağımızda uzanmaya başladı. sonra engelli kızı olan eşi yanında olmayan ve belli işi olmayanhalamı gördüm. kızını gördüm bu durumdan daha iyi gözüküyorudu. halamla kzını ve başka bayan kuzenimn kızını (4 yaşında ) bir legenin için gülüşürken gördüm . halamda legenin içindeydi . ve ben bu esnada eşime sinirli olduğum için köpürmştüm annem önemli birşey yok der gibi bakıyordu . halamları öyle görünce bende gördüm. ve kuzenimin 4 yaşındaki kızı çoook içten çok güzel gülüyordu. uyandım.

 6. ayda sızanna (08 Mayıs 2015 saat: 10:48)

  Rüyamda tadilat yaptıyormuşum evime.Yatak ıdama gidiyorım vr bakıyorum ki İki-üç usta yanında da (vefat etti)babam var.Ama ustarı ayakkabılı görünce çok sinirlenip bas bas bağırıyorum özellikle babama.bn titizim srn nasıl onları ayakkabıyla evimralırsın..diye.Babam mahçup oluyor.İdare rt temizlersin diyot.Dışatda yağmur silsrmde kurumaz halılar diyorum.Spnra başka bir usta geliyor bu defa ona bağırıyorum.Auakkabını çıkar diye ev burası ev!! Diyorum.

 7. ariya (08 Mart 2015 saat: 12:16)

  Rüyamda eski eşim ile bide bir akrabası biz gemi icindeyiz su o kadar güzel ve yeşil berrak bir suydu sürekli benim yanıma balıklar geliyo… eski eşimin akrabası bana orta laf söyleyince bende aglayarak hıckıra hıckıra abisinin üstüne yürüdüm sen benim yuvamı yıktın die bagırdım sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,