RuyaTabirleri.com

Rüyada Birine Sarılmak

Rüyada birine sarılmak, rüyayı gören kişinin, beden ve ruh sağlığına çok dikkat eden, dengeli ve sağlıklı beslenen, sinir ve stresten uzak duran biri olduğu ve en ufak bir hastalığında bile doktora başvuracak kadar temkinli biri olduğu için sağlıklı olacağına alamet edilir.

Rüyada Erkeğe Sarılmak

Rüyada erkeğe sarılmak, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak farklı yorumlanır. Rüya sahibi bir erkek ise eğer yıldırım aşkı ile bir kadına âşık olacağına işaret edilir. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa, bir erkeğe büyük bir aşkla gönül vereceğine delalet edilir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Öpmek

Rüyada birine sarılmak ve öpmek, rüya sahibinin, uzun zamandır bir araya gelemediği bir kişi ile karşılaşacağına ve o kişinin hayatında çok güzel gelişmelere vesile olacağına tabir edilir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Ağlamak

Rüyada birine sarılmak ve ağlamak, rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarından biri ile arasında yaşanan küslüğün son bulacağına ve rüya sahibinin, o kişiye büyük bir sevinç yaşatacak bir işe girişeceğine alamet edilir.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarıldığını gören kişinin, sosyal hayatında sevdiği ile kişi sorunlu zamanlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Eşine Sarılmak

Rüyada eşine sarılmak, aile hayatında herhangi bir sorun yaşamadan uzunca bir ömür huzur ve mutluluk içinde yaşamaya işaret edilir.

Rüyada Bir Akrabaya Sarılmak

Rüyada bir akrabaya sarılmak, rüya sahibinin, yaklaşan hastalık dönemlerinde kendisine dikkat etmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Düşmanla Sarılmak

Rüyada düşmanla sarılmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisini çekemeyen insanlar ile arasında ortaya çıkan anlaşmazlıkları düzelteceğine alamet edilir.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak, rüya sahibinin sağlığına dikkat etmemesinden ötürü çok büyük rahatsızlıklar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kadına Sarılmak

Tanıdığı bir kadına sarıldığını görmek, o kimsenin gerçek hayatta vereceği büyük desteğe, borcu olanlar için de bu kimseden alacakları paraya yorumlanır. Mevki sahibi bir kadına sarılmak iş konusunda kişiye yeni kapılar açılacağını, özellikle araya girecek birinin vasıtasıyla daha iyi şartlarda iş bulunulacağını tabir eder.

Rüyada Babaya Sarılmak

Ömür boyu aileden gelecek manevi desteğe ve kişi ne tür hatalar yaparsa yapsın anne-babasının her koşulda arkasında olacağına yorumlanır. Şanslı olmak ve istenilen şekilde bir hayat yaşamak demek olan rüya, kendi işini kurmak isteyenlerin ailelerinden alacakları sermayeye de tabir edilir. Aileye düşkün olmak ve her fırsatta ailesini ziyarete gitmek demek olan rüya, kişinin mahremine düşkün olduğunu, bekarsa dini bütün biriyle evleneceğini, evliyse ailesini İslami kurallara göre yaşatacağını delalet eder.

Rüyada Kardeşe Sarılmak

Kardeşi olanların aralarındaki sevgi bağının kuvvetleneceğini, eğer uzak diyarlarda kardeşi olan varsa da kavuşacağını bildirir. Her türlü hasretin, uzaklığın, kavgaların sona ereceği bu dönemde rüya sahibi duygu dolu anlar yaşayacak demektir. İş hayatındaki mutluluğu aile hayatında da devam ettirecek olmanın, yaşanılan hayattan memnuniyet duymanın ve her fırsatta şükretmenin alametidir.

Rüyada Bebeğe Sarılmak

Evlat hasreti çekenlere büyük bir müjde olan rüya yakın zamanda alınacak bir gebelik haberiyle kişinin havalara uçacağını, tüm ailesinin de aynı sevince eşlik edeceğini bildirir. İkinci bir çocuk sahibi olmak anlamına da gelir. Kişi bekarsa evleneceği kişinin kendisine şefkatle yaklaşacağını, istediği her şeyi yapacağını ve asla rüya sahibini üzmeyeceğini bildirir. Hayırlı bir evlilik yapmanın, örnek olacak evlatlar yetiştirmenin ve aile içinde huzurlu olmanın işaretidir.

Rüyada Amcaya Sarılmak

Kişinin hayatı ile ilgili problem yaşadığı bir dönemde yakın akraba çevresinden birinin büyük yardımlar yapacağını ve kişinin içinde bulunduğu sorunu çözeceğini işaret eder. Amcasına sarılan kimse asla yanlış işler yapmaz ve ailesine karşı dürüst, sevgi ve saygı dolu davranır. Evlatlarına örnek olan ebeveynlere tabir edilen rüya, düzenli bir yaşama geçişin, sık sık seyahat edenler için daha sakin geçecek bir dönemin ifadesidir.

Rüyada Kuzene Sarılmak

Kuzen görmek çok iyiye yorulmasa da, kuzenine sarıldığını gören kişilerin şansları açılacak demektir. Eğer akrabalık ilişkiler zayıfsa, yakın zamanda kalabalık bir ortamda aradaki buzların eritileceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına alamettir. Kuzene sarılmak ailede sakin ve neşe dolu günler geçirileceğini de bildirir.

Rüyada Teyzeye Sarılmak

Bekar bayanlar için görücü usulü bir tanışmanın ardından yakın gelecekte evlilik gerçekleşeceğine, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına alamet eder. Annesine düşkün bir hanımla evlenmek manasına da gelir Bekar beyler için kendi kararlarını alırken muhakkak başkalarına danışacaklarına ve bu şekilde yanlış işler yapmayacakları gibi, huzurlarının da kaçmayacağını alamet eder.

Rüyada Komşuya Sarılmak

Herkesle iyi ilişkiler geliştirilecek bir döneme girildiğini bildiren rüya, eski dostlardan vefa görüleceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine alamettir. Herkesin saygı duyduğu, sevdiği ve konuşmaktan keyif aldığı biri olmaya, üst üste çok sayıda toplantıya ve eğlenceye katılmaya da tabir edilir.

Rüyada Halaya Sarılmak

Güçlenmeye ve dayanıklı bir bedene sahip olmaya, maneviyatını yükseltmeye, her türlü sorunun üstesinden gelmeye müjde veren rüya, iş sorunu yaşayan kişiler için ailelerinin de desteği ile zor günleri çabuk geçireceğine, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına tabir edilir.

Rüyada Dedeye Sarılmak

Rüya sahibinin sağlığı ile ilgili bilgi verir. Kısa vadeli rahatsızlıklar dışında yaşlılık dönemine değin herhangi büyük bir sıkıntının olmayacağını, kişinin gelecek hedeflerine giden yolda büyük aksiliklerle karşılaşmayacağını tabir eder. Aynı zamanda her zaman destek görecek olmanın, toplum tarafından kabul görmenin ve yapılan işte lider olmanın da ifadesidir.

Rüyada Sevmediğin Birine Sarılmak

İsteksizce girilen bir işte mutsuz olmak ve duyulan rahatsızlığı yakın çevreyle paylaşmak demektir. Aile veya sevilen insanlar tarafından zorlanılan bir durumun kişiyi sıkıntıya sokacağını, menfaat ilişkilerinden uzak kalmak isteyeceğini tabir eder. Diğer yandan küskünlük ya da geçmişte yaşanan bir kırgınlık nedeniyle görüşülmeyen biriyle karşılaşmak, bu kimseyle oturup konuşarak meseleleri çözmek için girişimde bulunmak, adım atmak manalarına da gelir.

Rüyada Düşmanına Sarılmak

Tahmin edilemeyecek sorunlarla karşılaşarak çok zor bir duruma düşmek, hiç istenmeyen kimselerle işbirliği yapmak, mahcup duruma düşecek pozisyonlarda kalmak demektir. Kişinin başkalarına muhtaç olacak hale gelmesine neden olacak bir iflasın, maddi kayıpların söz konusu olacağını bildiren rüya, bir müddet büyük sıkıntılar yaşanacağını ve moral açıdan kötü olunacağını delalet eder.

Rüyada Hayvana Sarılmak

Yılana sarılmak düşmanından medet umacak hale düşmek, işlerde zorluk yaşamak, parasız kalmak ve yoksulluğa düşmek anlamındadır. Ayıya sarıldığını gören kimseler güçlü birinin himayesine girerler ve hayatları boyunca destek görürler. Balığa sarılmak ise her türlü kısmet anlamında olduğundan bekarlar için evlilik, işe girmek, para konularını çözmek ve rahat yaşamak demektir.

Rüyada Doktora Sarılmak

Hastalıklarda, ruhsal sorunlarda bir çıkış yolu bulunacağına ve kişiye iyi gelen tedavi yöntemleri keşfedileceğine, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, derman bulmaya alamet eder.

Rüyada Patronuna Sarılmak

İş konularında aşırı çalışma gerektiren bir projede sorumluluk almak demektir. Kişinin neredeyse tüm vaktini alacak çalışma düzeni yüzünden sıkıntıya ve strese gireceğine, verdiği çabaların takdir görmesiyle moral bulacağına da yorumlanır. Dengeli bir çalışan olmanın, disiplinli davranmanın ve prensip sahibi olmanın kişiye pek çok avantaj getireceğini bildiren rüya, zekasıyla her sorunu çözecek olan rüya sahibinin kariyerinde tepe noktaya geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kızına Sarılmak

Evladından ömür boyu iyilik görmek, her zorlukta yanında olmalarıyla mutluluk yaşamak demektir. İyi bir ebeveyn olmanın gelecekte karşılığını fazlasıyla almak anlamına gelen rüya, hayırlı işler yapmak, çok sayıda insandan dua almak ve işlerin yolunda gitmesi demektir. Bekar biri bu rüyayı görürse, evleneceği kimsenin ailesinden çok büyük sevgi ve saygı görür.

Rüyada Oğluna Sarılmak

Gerçekte oğlu olan kişilerin evlatlarının bir sınavda veya işte başarı göstermesi sonucunda duyacağı gurura ve mutluluğa alamet eder. Bekar bayanlar için bir anda aşık olacaklarına ve tatlı hülyalara dalacaklarını, evlilik için hevesli bir döneme gireceklerini ifade ederken, bekar erkekler için geleceklerini garanti altına almak adına erken tedbirler alacaklarını bildirir.

Rüyada Zorla Birine Sarılmak

Yanlış anlaşılan durumlara mahal vermek ve nefsine kapılıp hata yapmak manasındadır. Kişinin bencilce isteklerinin gün yüzüne çıkacağı bu dönemde kendisine inanan ve saygı duyan kimseleri şaşkınlığa ve hayal kırıklığına uğratacağını, daha sonradan yapıkları nedeniyle mahcup hissedeceğini tabir eder.

Rüyada Kavga Ettiğin Birine Sarılmak

Barışmak, düşmanlarını kendinden uzaklaştırmak, gönül koyulan biriyle yeniden bir araya gelmek, vuslata ermek manasındadır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Sarılıp Barışmak

Gerçek hayatta da kişiyi rahatsız eden, üzen bir olayın tatlıya bağlanacağını müjde verir. Ruhen sıkıntıya neden olan ilişkilerin rahatlayacağını, rüya sahibinin kendisinden özür dileyecek olan birini affedeceğini ve alçak gönüllü davranmak suretiyle insanların gönüllerini alacağını tabir eder.

Rüyada Birine Sarılmanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin manevi desteğe ihtiyacı olduğu bir dönem geçirdiğinin bilgisini verir. Kişinin ruhen kendisini yalnız hissettiği için giderek daha da içine kapandığını, yakın çevresinden bu süreçte ekstra ilgi görmek istediğini ancak bunu dile getiremediğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birine Sarılmak İle İlgili Rüyalar;

 1. melek (12 Ekim 2014 saat: 12:43)

  gerçekte hoşlandığım biri varda benim ama onun haberi yok platonik gibi birşey)işte rüyamda o kişi bizim sınıfa geliyordu ingilizce alttan dersi varmış güya onu alıyordu işte sonra benim sıramın önüne oturuyorduve bana sürekli laf atıp espiriler yapmaya başladı sonra onun da benden hoşlandığını anlıyordum nasıl oluyorsa biranda sevgili gibi oluyorduk o ön sıradaydı bende başımı omzuna yaslıyordum nihayet kavuştuk sevdiğimle diye düşünüyordum sonra sarılıyorduk o kadar yakındık ki annem gördü bizi sarılırken şaşırdı sonra sevdiğimle çarşıya gidiyorduk ben elini tutuyordum onun biliyorsun sen ve ben aslında imkansız bir aşk yaşıyoruz diyordu biliyorum dedim..gerçek hayattada imkansız çünkü ama elimde değil seviyorum..(

 2. lavin (09 Mayıs 2014 saat: 17:13)

  Rüyamda beni isteyen bir erkek var. Ama bana kötülük getireceğini düşünüyorum. Ve ondan kaçıyorum.Ama o beni takip ediyor. Sonra bir adama rastlıyorum. Kalabalık bir meydan burası. Onu daha önceden tanıyorum fakat hiç konuşmuşluğumuz yok o erkekle. Sonra ona zarar verecek diye onu kolundan tutup çekiştirmeye başlıyorum. Beraber koşuyoruz. Onun eline sarılıyorum daha hızlı koşması için. Biz onunla kaçıyoruz bu adamdan sonra beni kucağına alıyor. Ben de ona sarılıyorum. Koşmaya devam ediyoruz bir apartmanın içinde koridorda. Sonra duruyoruz nefes almak için. Bu sırada ben de onun elmacık kemiğinden gülümseyerek öpüyorum. O da bana gülümsüyor. Tekrar kaçıyoruz. En sonunda bir yere saklanıyoruz. Ardından ben onu korumak için onu bir yere kapayıp adamla yüzleşmeye gidiyorum. Bir de bu rüyanın yarısında uyandım. Tekrar uyuduğumda rüyanın devamını gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Esma (26 Nisan 2014 saat: 20:03)

  Rüyamda geniş bi evde bulunuyorum evde sanki parti var gibi giren çıkan belli değil neyse evin girişinden sağ tarafa doğru odacık gibi bişey var tam bilemiyorum ne olduğunu neyse ben evin girişinde bi palyaçoya yakaladım diye sarılıyorum sonra o odacık gibi bi yere giriyoruz bi anda palyaço katile dönüşüyor (korku filmindeki palyaço katile hiç korku filmi izlemem bi defa fotoğrafta görmüş olabilirim) sonra ben sıkıyorum kollarında onu durdurmak için ya bilmiyorum tam olarak sebebini sonra bırakamıyorum (korktuğum da âyet el kürsi okurum) âyet él kürsinin ilk ayetini okuyorum devamını okuyamayıp dilim dolanıyor ilk ayeti okuyunca kollarım gevşiyor ve uyanıyorum

 4. tunahan bulut (24 Nisan 2014 saat: 08:37)

  Rüyamda arkadaşlarım ve sevdim kızla hep beraber biyerde oturuyorduk arkadaşım sevdi kıza tunahan’nın telefonunda senin resmin var dedi bende yok dedim sonra sevdim kıza telefonu uzatıp inanmazsan al bak dedim telefonu verdim sonra bana telefonun şifresini sordu bende ilk başta telefonun şifresini sordunu anlamadım ve sonra telefonu aldım şifreyi unuttumu söyledim telefonu açmaya çalıştım ve sonra sevdim kızın kucamda ve sarıldımı farkettim telefonu açmaya çalışırken yere düştük o benim kucamda olduğundan ona bişe olmadı gerçi bende bişe hissetmedim ve orda uyandım

 5. hakan (19 Nisan 2014 saat: 03:49)

  eve geliyorum annem babam ve tanımadım bir kız ama sanki kızı tanıyormusum gibiydi uzak bir yerden gelmişim ve tekrar gitmemi istemiyordu kız bana sarıldı ve aglayarak gitme beni bırakıp bir daha gitme diye aglıyordu bir ara annem ve babamın gözlerine baktım ve benim gözlerimin içine bakıyorlardı ve iç bir şey söylemediler rüyamda kızın yüzünü cok net gördüm ama cevremde rüyamda gördügüm kıza benzeyen hiç kimse yok

 6. Eda (13 Nisan 2014 saat: 16:55)

  Bir sınava giriyordum. Yanımda da bir erkek vardı. Kendimi ona çok yakın hissediyordum. Sınav bitti ve sonuçlar geldi. O, bende 0,100 daha fazla puan almıştı. Sonuçları gördüğümüz anda birbirimize sarıldık. O kadar güven duygusu doluydu ki, onun sevgilim olmasını diledim. Ama yüzünü hatırlayamıyorum bir türlü. Sadece ona karşı güçlü bir çekim hissediyorum. Birine gönül mü vereceğim?

 7. sinem (11 Nisan 2014 saat: 10:44)

  Rüyamda eski erkek arkadaşımı görüyorum barışıyoruz ve bana sımsıkı sarılıyor sonra bende ona sarılınca aglamaya başlıyorum bu sefer bana daha sıkı sarılıp öpüyor hiç bırakmıyor.Daha sonra ben onun telefonunu alıp karıştırıyorum benden ayrıyken kimlerle konuştu diye telefonun her köşesinde benimle olan fotografları çıkıyor.Bana ait hiçbişeyi silmemiş saklamış olarak görüyorum.Anlamı nedir öğrenebilirmiyim

 8. saadet (16 Şubat 2014 saat: 03:37)

  Rüyamda sevdigim insanı gördüm arkadaşlarla oturuyoruz biranda gelip iki elimden tutup beni sımsıkı bana sarılıyor bende arkadaşlardan cekindiğim icin ne yapıyorsun bırak beni dedim boşver onları kokunu icime cekiyim diyor o arada arkasında bir kutu görüyorum icinde camurlu bir gelinlik var bunuda nasıl böyle kutuya koymuşlar diyorum ona oda ben beyazını alcam diyor ne yapcan onu diyorum evlenince sana giydircem diyor anlamını öğrene bilirmiyim …

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,