RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Ağlarken Görmek

Rüyada birini ağlarken görmek, tersine yorumlanan hayırlı rüyalardandır. Rüyada ağlamak kişinin güleceği şeklinde anlamlandırılır. Müjdeli ve sevinç doğuran bir haber alınmasına, hasret çekilen sevilenlere kavuşulmasına ve iş, aşk gibi olaylarda mutluluk verici durumlara delalet eder. Rüyada ağlarken görülen kimse tanıdık ise o kişinin mutluluğu ile ilgili bir haber alınır. Evlilik, nişan, doğum gibi önemli ve güzel haberlere de yorulur. Rüyada hıçkırarak ağlayan biri görüldüğünde ise kahkahalarla veya büyük bir coşkuyla karşılanıp gülünecek bir olaya işarettir.

Rüyada Ağladığını Görmek

Kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına ve iş ile ilgili konularda önemli gelişmeler kat edeceğine yorulur. Bu rüya aynı zamanda kişinin parasal açıdan da beklentilerinin gerçekleşeceğine ve hayallerine kavuşacağına da tabir olur.

Rüyada Ağlayan Birinin Sonradan Gülmesi

Böyle bir rüya gören kişi hasta ise öncelikle iyileşir. Ancak sonradan gülmesi tersine yorulur ve hastalığı yeniden nüksedeceği ve kişiyi uzun sürecek bir tedavi sürecinin beklediği şeklinde de yorumlanır. Rüyada sevinilen bir durumun daha sonra yeniden kötüleşeceği ve hayal kırıklığı yaşanacağını söyleyen yorumcular, bu rüyanın aynı zamanda tamahkar kimselerin yaptıkları hatalardan ders almaları konusunda bir uyarı olarak görmeleri gerektiği şeklinde de yorumlarlar.

Rüyada Gözyaşı Dökmeden Ağlamak

Rüya sahibinin içtenlikten uzak ve yüzeysel şekilde yaşadığını gösterir. Zor durumda olan tanıdıklarına yardım etmediğini ve bencil bir tutum içine girdiğini gösteren bir rüyadır. Rüyasında ağladığını ancak gözyaşı dökmediğini gören kişi aynı zamanda dertlerini ve sıkıntılarını içine atar ve paylaşmaz. Ruhsal açıdan yaşanacak bir bunalıma da işaret eder.

Rüyada Ağlayan Birini Susturmak

Rüyasında bir kimseyi ağlarken susturduğunu gören kişi, yakın bir dostuna önemli ve hayati bir yardımda bulunur. Maddi ve manevi açıdan sevilen kişilerin yanında olmaya ve başkalarının yaralarına merhem olmaya da delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Birini Ağlarken Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (25 Temmuz 2015 saat: 10:19)

    rüyamda ben arkadaşımda kalıyorduman ve sevgilimin erkek arkadasi yanıma gelip konuşuyor benimle ve sevgilim o anda içeri girip bizi görüyor ve sinirlenip arkadaşını dönüyordu bende arkadaşını evden çıkarıyorum kavga etmesinler diye sonra bana sarılmak istedi sevgilim ama ben ayrılmadım ve bana sen beni sevmiyosun dedi ve ağlamaya başladı bende aglamasin diye elini tuttum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,