RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Görmek

Rüyada birini görmek, eğer tanıdık biri görülürse rüyayıs gören kişinin, bu kişiye çok büyük maddi ve manevi destekte bulunacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine delalet eder. Rüya sahibi eğer tanımadığı birini görmüşse, kötü ve sıkıntılı durumların yaklaşmakta olduğuna, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına ve çok kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Birini Dövmek

Rüyayı gören kişinin, rüyasında dövdüğü kişiye çok büyük bir yardımda bulunacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, rüyasında öldürdüğü kişiye çok büyük bir yardımda bulunacağına, bu yardımdan sonra bu kişi ile aralarından su sızmayacağına, çok büyük bir dostluk kuracaklarına, her zaman birbirlerinin yardımlarına koşacaklarına, bu yardımlar ile daha iyi iki dost olup ortak bir işe gireceklerine ve iş hayatında da çok başarılı olacaklarına delalet eder.

Rüyada Birini Hamile Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük ve akıllıca çalışmalara girmesinden ötürü çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, çok büyük bir zenginlik içinde ve rahat bir şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Birini Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin, rüyasında kurtardığı, kişi tanıdığı bir kişi ise iş hayatında ya da aile hayatında çok zor bir duruma düştüğü bir anda çok büyük bir yardımda bulunacağına ve destek olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!