RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Hamile Görmek

Rüyada birini hamile görmek, kişinin tanıdık olması halinde o kişinin ailesiyle beraber bereket ve bolluğa kavuşacağına yorulur. Bu kişi eğer tanıdığınız birisi değilse, bu durumu siz ve ailenizin yaşayacağına delalettir. Maddi anlamda oldukça güzel günlerin ortaya çıkacağını ve bu dönemde kazancınızın kademli şekilde artış göstereceği söylenebilir. Başarı kazanmanız da kısa bir süre içerinde olabilir. Yapmış olduğunuz planlamaların istediğiniz şekilde ilerlediğini ve önündeki engellerin kaybolduğunu göreceksiniz.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Arkadaşınızın yakın zamanda güzel bir döneme gireceğini ve sorunlarından kurtulacağına işarettir. Gelir artışı yaşaması ve statüsünün yükselecek olması, çok daha mutlu olmasına ve varsa, sağlık sorunlarının ortadan kalmasına yardımcı olacaktır. Bu durum ailesinde de olumlu gelişmeleri ortaya çıkaracaktır.

Rüyada Tanıdık Birini Hamile Görmek

Tanıdığınız kişinin maddi açıdan ve başarı bakımından olumlu gelişmeler yaşayacağı, rüyadan çıkarılacak olan sonuçlardandır. Bununla beraber, bu arkadaşınıza karşı olan desteğiniz de simgelenmektedir. Sağlamış olduğunuz katkı, bu kişi ile olan bağlarınızı güçlendirecektir.

Rüyada Anneyi Hamile Görmek

Bazı ayıplama durumlarının yaşanacağına delalettir. Bu ayıplama durumları hem sizin tarafınızdan bir başkasına hem de bir başkası tarafından size karşı yapılabilir. Çeşitli suçlamalar ve tartışmalar da rüyanın işaret ettiği gelişmelerdir.

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Beklenmeyen ve umulmayan anlarda gelecek olan maddi geliri simgeler. Umudun kesilmiş olduğu bu paranın bir alacakla ilgili olması da muhtemeldir. Bir konuda başarı kazanmak ve takdir görmek de bu rüyanın sonuçları arasında bulunur. Bu kişi sizin tarafınızdan bilinen, tanınan birisiyse ona sağlayacak olduğunuz katkı da simgelenir. Tanımadığınız kişi olması durumunda ise size verilecek destek sembolize edilir. Bu destek maddi ve başarı konusunda olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!