RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Öldürdüğünü Görmek

Rüyada birini öldürdüğünü görmek, kişinin yapacağı çok büyük bir hata ve günaha delalettir. Genel olarak birini öldürdüğünü görmek o kimseye verilecek güce ve kuvvete de işaret eder. Bazen de düşmanların alt edileceğine, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına tabir edilir. Kişinin iş hayatı riskli bir atmosfer olduğunu ve bu dönemde yatırım yapmaması gerektiğine vurgu yapar. Kişi için sürekli gergin bir hayat söz konusu olur ve yanlış kişilerle çalışıldığı için her daim iş yerinde sorunlar yaşanır. Öldürülen kişi gerçek hayatta yaşıyorsa bu o kişinin yaşayacağı çok büyük bir belanın, musibetin habercisi olacağı gibi, hastalık yaşanacağına ve kişinin tüm hayat düzeninin bozulacağına delalet eder.

Rüyada Öldürülmüş Birini Görmek

Vefat etmiş bir tanıdığı rüyada görmek, o kimsenin kendisi için hayırda bulunmasına veya hayır duasına ihtiyacı olduğuna işarettir. Ölmüş anne babayı rüyada gören kimseler dua etmeli ve onlar için hayır dağıtmalıdırlar. Ölmüş birini görmek bazen de rüya sahibinin gerçek hayatta yaptığı iyiliklerin karşılığında pek çok hayır duası aldığını da işaret eder. Bazen de kişinin haksızlığa uğrayacağının işaretidir.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada tanıdığı bir kimsenin ölüm haberini alan kişinin hanesinde tartışmalar ve sıkıntılar olur. Üzüntüden dökülecek gözyaşlarına, keder dolu bir haber alınacağına, kişinin işlerinde çıkacak aksiliklerin parasal kayıplara da neden olacağının işaretidir. Ölüm haberi gerçek hayatta da sevimsiz ve üzücü haberler anlamına geldiği gibi, rüyada haberi alınan kişinin gerçek hayatta da vefat haberi anlamına gelebilir.

Rüyada Birini Öldürdüğünü Görmenin Psikolojik Tabiri

Kişinin sevdiklerine zarar gelmesinden veya zarar vermekten duyduğu korkuya işaret eder. Genellikle yaşamında sevdiği kişileri kaybetmek konusunda çok büyük endişeleri ve korkuları olan kimseler bu tip görebilirler. Birini öldürdüğümüzü görmek aynı zamanda geçmişimizde hatırlamak istemediğimiz anlarımız olduğunu ve bu anıları canlandırmamak için büyük bir mücadele verdiğimizi de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birini Öldürdüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. By Sezer (13 Ağustos 2016 saat: 09:53)

    Rüyamda yanımdaki iki kişi biri birinin kafasına sıkıyor ve bıcaķlıyorda ama ölmüyor yürüyor gidiyor sonra polisin yaklaştığını görüyoruz ve traktör le biz kaçıyoruz cvplarsanız sevinirim hayırlar tşkrler ….

  2. İsmail (27 Aralık 2015 saat: 06:48)

    Selamun aleukum ruyami yorumlarsaniz çok sevinirim. Annem ben ablam babam ve babaannem balkonda oturuyoruz hava tam karanlık değil aksama yakın balkonun kapısında birini goruyorum yani icerde küçük çocuk biz disardayiz hemen ayaga kalkın diyorum bizimkilere ben kapıya koşuyorum kapıyı kitliyorum çocuk kapının içinden grciyor 7 8 yaslarinda herkes şaşırıyor çocuk diyorki ben seytanim biz el ele tutusuyoruz dua okuyorak dönmeye başlıyoruz olduğumuz yerde çocukta hep babaannemin arkasında dolaniyor ben anlıyorum babaannemin öleceğini çocuk babaannemin sırtına uc kere hafifçe vuruyor babaannemin öleceğini bildiğim için yaklasiyorum ben uç kere vurunca babamannem yere doğru akıp gidiyor tutuyorum yavaşça ve bakıyoruz ki ölmüş. Ben çocuğa diyorum ki swn seytan değilsin Meleksin diyorum hiç birşey söylemiyor ama korkunç bir çocuk yüzü hafif esmer gibi gozleri mavi ama hic kirpmiyor gözlerini ertesi gün oluyormus herkes bize geliyor ben icerde uzaniyorum salonda o çocuğu goruyorum sonra kayboluyor ve kalkiyorum acaba bir isaretmiy di bana diyorum saate bakiyorum 05:55 saatte sadece 5 ler var kalkıp namaz kiliyorum. Bu saati arastiracam 5.55

  3. arzu (13 Ocak 2015 saat: 10:47)

    Annem 16 sene önce vefat etti ve ben rüyamda annem yaşıyormuş bende 2.5 yaşındaki oğlumu anneme bırakıp işe gidiyorum gittigim işde bugdayı un yapıyorum ve 40 lira para alıyorum yorumlarsanız çok sevinirim birde abimi birini olduruyormuş o arada biz çay içiyormuşuz ben boşalan iki bardakla oglumun biberonunu cebime koyuyorum ve abime kaçalım diyorum bulundugumuz evden çıkıyoruz ama abim teslim oluyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,