RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öpmek, bir konu ile ilgili göstermiş olduğunuz sabrı işaret etmektedir. Bu sabır sonunda, oldukça güzel olayların kendisini göstermesi beklenmelidir. Bir başarının gelmesi ve sizinle beraber, yakın çevrenizin de oldukça mutlu olması, ayaklarınızı yerden kesecektir. Rüya hakkında yapılan yorumlardaki diğer bir anlama bakıldığında da sevdiğiniz kişiden duyacak olduğunuz kırıcı bir lafa delalettir. Beklemediğiniz davranışı gösteren bu kişi ile iletişiminizi sonlandıracak ve yeni kararlar alacaksınız. Rüyadan çıkan sonuçlar arasında, oldukça uzun zamandır görülmeyen insanlarla bir araya gelineceği de ön plana çıkmaktadır. Bu görüşme için bir yolculuk yapmanız gerekecek.

Rüyada Öpüldüğünü Görmek

Size oldukça değer veren bir kişinin kalbini kırmanız, üzmeniz anlamına gelmektedir. Bu kişinin aile içerisinden olacağı ve bu kırgınlığın da kısa süreceği bilinmektedir. Kalp kırıklığı olarak yorumlanan bu rüya, hüzünlenmeye neden olacaktır.

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Cinsel olarak hissedilen duygulardan arınmış şekilde bir yorum yapmak gerekirse, yakın zamanda girilecek olan çevreyi ve ortamı göstermektedir. Tanışılacak olan yeni kişiler, bir iş yerinde çalışan kişiler olabilir. Yeni bir arkadaş ya da komşu çevresi de rüyanın işaret ettiği topluluğu ifade edebilir.

Rüyada Birini Öpmek ve Sarılmak

Birinden istenen desteği göstermektedir. Bu kişi ile olan iletişiminiz, ona karşı olan güveninizi de ortaya çıkarmaktadır. Borç almak şeklinde de düşünülebilecek olan bu rüya, sizin tarafınızdan yapılacak olan teklifi işaret eder.

Rüyada Birini Yanağından Öpmek

Yeni dostlar ve arkadaşlar anlamına gelmektedir. Bu rüyayı sadece yeni kişilerle tanışmak olarak anlamamak gerekir. Çünkü daha önceden tanıdığınız ancak çok fazla iletişiminizin olmadığı kişilerle samimiyetinizin artması da bu rüyaya verilebilecek olan örneklerden sayılmaktadır. Bu rüyanın da hayırlı rüyalar arasında olduğunu söylemek mümkün.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: