RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Yanarken Görmek

Rüyada birini yanarken görmek, genellikle hayra yorulmadığı gibi, görülen kişinin canını yakacak bir haber alacağı yahut acı veren bir olayla karşı karşıya kalacağını, aile üyelerinden birini kaybedeceğini ifade eder. Vefat haberine de yorumlanan rüya, sevilen birinin başına gelen bir felakete tanıklık etmek demektir. Görülen kişi tanınmıyorsa peş peşe gelecek bazı aksilik ve uğursuzluklara tabir edilir. Kişinin kendisini yaktığını görmek, o kimsenin attığı adımların sonucunun felaket olacağını, işini kaybedeceğini veya sağlığı ile ilgili ciddi problemler yaşayacağına alamettir. Bilerek yapılan yanlışların sonucunda acı çekmek demek olduğu gibi, elden bir şey gelmemesi yüzünden çaresizlik hissedileceğine de yorulur. Kişi gördüğü kimse ile beraber yandığını görürse, suçu olmadığı halde başkalarının yüzünden sıkıntıya düşmek, kefil olmak nedeniyle haciz yaşamak gibi büyük sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada Birini Yanarken Kurtarmak

Büyük bir hayra alamettir ve görülen kimseye iyiliği dokunacak olan rüya sahibinin işleyeceği sevabın büyüklüğüne de yorumlanır. İnsanlara yapılan iyiliklerin dönüp kişiyi bulacağını ve ayağının taşa değmeden yaşayacağı ömründe hayır duaları sayesinde müreffeh bir yaşama sahip olacağını ifade eder. Tanınmayan birini yanarken kurtarmak ise umutsuzluğa düşen birinin moralini yükseltmek, fakir birine para yardımında bulunmak yahut bu kimseye iş sağlamak demektir. Hayrat, aş evi gibi büyük hayırlara imza atmak manasındadır.

Rüyada Birinin Yanarak Öldüğünü Görmek

Ömür boyu hatırlanacak önemli bir kayba işarettir. Sevilen birinin bir felaket sonucunda hayatını kaybettiğini veya sağlığının düzelmeyecek şekilde bozulduğunu öğrenerek acı çekmek demektir. Kötülük yapan birinin yaptıklarının cezasını çektiğine şahit olmak, bu kimseye yardım etmek istenilse de başarısız olmak anlamındadır.

Rüyada Birini Yanarken Görmenin Psikolojik Yorumu

Yenilenme manasına gelen rüya kişinin başına gelen bir olumsuzluktan pozitif yönde etkilendiğini ve hayata olan bakış açısını yenilediğini bildirir. Bir problem sonrası güçlenmenin, kendini daha motive olmuş hissetmenin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!