RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Yıkamak

Rüyada birini yıkamak, o kişi ile ilgili olumlu düşünceler beslemek anlamına gelir. Rüya sahibi manevi olarak o kişiyi temiz ve saf görmektedir. Biri yıkanırken ona yardım ettiğini gören kimse, o kişiyi temize çıkaracaktır. Hakkında iftira atılan, haksız yere suçlanan birini korumak rüya sahibinin görevi olacak ve onun hakkında söylenen düşünceleri değiştirecektir.

Rüyada Birini Banyo Yaptırmak

Rüyada birini banyo yaptırmak, ona doğru yolu göstermeye yorumlanır. Yanlış işlere bulaşan, kötü yola sapan bir kişinin hayatını tam tersi bir duruma çevirecek olan kişi rüya sahibidir. O kişinin elinden tutarak kötü yoldan doğru olan yola çevirecektir. Rüya sahibi günahlarından arınması ve iyi bir insan olması için bir çaba gösterecektir.

Rüyada Kadın Yıkamak

Rüyada kadın yıkamak, kötülüklere delalet eder. Rüya sahibi birine aldanıp çirkin işlere bulaşacaktır. Gönlünde ahlaka dair bir şey kalmayacaktır. Yapacağı davranışlarıyla çevresindeki insanlara da zarar verecektir. Bu nedenle belli bir süre sonra yanında kimse kalmayacaktır. Ayrıca rüyada kadın yıkamak yağmura işaret eder. Yağmur da gözyaşını getirir.

Rüyada Çocuk Yıkamak

Rüyada çocuk yıkadığını gören kimse, sıkıntılarından kurtulur. Bir süre manevi anlamda sorunlar yaşasa da bu sıkıntılarını kısa sürede atlatacaktır. Ancak çok yorulacaktır, erken yaşlanmasına neden olacaktır. Rüya sahibi müjdeli haberler alacaktır. Gelen haberler rüya sahibinin kederli günlerine neşe katacaktır. Hayata daha güzel bakmasını sağlayacaktır.

Rüyada Kocasını Yıkamak

Rüyada kocasını yıkamak, aileye olan bağlılığı gösterir. Rüya sahibi eşine karşı daima saygılı olacak ve onun için her şeyi yapabileceğini gösterecektir. Eş ile birbirine olan bağlılığı aile yaşantısının güzel olmasına işaret eder. Kocası rüya sahibini koruyup kollayacak ve ona zarar gelmesine izin vermeyecektir. Hem rüya sahibi hem de kocası sevgileriyle sınanacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birini Yıkamak İle İlgili Rüyalar;

 1. melek (14 Mayıs 2015 saat: 12:09)

  Ruyamda esimin eski esinden olan cocugu anesiyle beraber geliyo cocjk pasak icinde hadi kizim yikayim seni diyorum onu bi guzel yikiyorum ardina abisinide banyoya girdiriyorum o zaten banyo yapmis olyo sacina jole veryorum yapsin diye kulaginin orda sari bi irin gibi akinti olyo onu gosyeriyorum yikiyo esimin eski esi evimde cocuklarina nasil bakiyorum beni inceliyo

 2. ayfer (27 Şubat 2015 saat: 06:03)

  Ruyamda engelli kardesimi hortumdan akan bir suyla yıkıyordum.sabun yveya sampuan yok sadece su.sadece govde kismini goruyorum.acik bir alandayiz a cevrede kimseyi gormedim.onu yıkarken bir taraftamda ona ehlibeyti anlatiyordum.sonunda yikamayi bitirdim.elini yuzunu kuruladi.sonra uyandim tabi:)

 3. asu (13 Şubat 2015 saat: 16:25)

  rüyamda banyoda emle beraberiz.oturur vaziyette ben kendi üzerime su dökünüken eşimede döküyorum göğüs sıcaklığını hisseder vaziyette yakını.eşiml ben gülümser şeklideyiz.üst göğüs bölgemizindışnda açık bir yer görünmüyor .oğlumuzda yanımızdamanası nedir acaba ?

 4. Burak (16 Eylül 2014 saat: 09:10)

  Rüyamda rahmetli hacı dedemle (babamın babası) kendi evinde sohbet ettik eskilerden konuştuk ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum gezintiye çıktık ve onu banyo yaptırdım yıkanmasına yardımcı oldum.onu en son hatırladığım gibi yaşlı elinde bastonuyla gördüm. Ama yaşlılıktan başka bir sıkıntısı sağlık sorunu yoktu.Dedem ben 17 yaşınsayken vefat etti rüyamda kendimi o yaşlarda gördüm bu güne dair hiçbir belirti yoktu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,