RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Bıçaklandığını Görmek

Rüyada birinin bıçaklandığını görmek, birçok tehlike ile karşı karşıya olduğunuzu gösteren uyarıcı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin çevresini, tehlikeli ve sinsi tipler, ona zarar vermek için sarar ve fırsatını bulduklarında, kişiyi sıkıntıya sokacak eylem ve davranışlarda bulunurlar. Rüyada bıçaklanmak, hiç ummadığınız ve çok güvendiğiniz bir kimseden zarar görmenize ve onun yüzünden üzülmenize de yorulabilmektedir.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek bazı alimlere göre güç, kudret, şan ve şereftir. Bu nedenle bıçak gören kişi, herksin takdirini kazanacağı büyük işler becerir ve sonucunda çok büyük makamlara gelir. Bazen de bıçak ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören gurbete gider veya uzun bir yolculuğa çıkarak ailesinden ve arkadaşlarından ayrılır. Tabircilerden bir kısmına göre ise bıçak, kişinin geçimini sağlayacak yollara, uzun süredir görüşülmeyen bir kimse ile buluşulmasına ve hasret gidermeye yorulur.

Rüyada Birini Bıçakladığını Görmek

Rüyasında birisini bıçaklayan kimse, gerçekte insanlara zulüm ve eziyet eder. Bu rüya insanın içindeki kötülüğün dışarı çıkmasına, hatalar ve günahlar işlemeye, doğru yoldan ayrılmaya, diliyle ve eliyle bazı kimselere kötülük etmeye işarettir. Bu nedenle böyle bir rüyayı gören kimse yaptığı davranışlara dikkat etmeli ve kendisine çeki düzen vermelidir.

Rüyada Bıçağı Kınında Görmek

Rüyasında bıçağı kınında gören kişi, yakında hastalanır veya ölüm tehlikesi atlatır. Bu rüya bazen de savaşa, sulhten sonra yeniden kargaşa çıkmasına, bazen de kişinin huzur ve sakinlik içinde bir hayat geçirmesine yorulur.

Rüyada Bıçak İle Kendisini Kesmek

Rüyada bıçak ile kendisini kesen kimse, kendi kendisine zararı dokunacak kötü bir harekette bulunur. Bu rüya kişinin hareketleri ile kendisini sıkıntıya sokmasına işarettir. Rüyada kendisini kesen, gerçek hayatta başkalarına zulmederek, hapse düşer veya toplum içinde insanlar tarafından dışlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!