RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada birinin doğum yaptığını görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Eğer rüyada doğum yapan kişi tanıdık birisi ise o kişinin dünya hayatında çektiği bazı çilelerin sona ererek sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtulmasına, rahat ve güzel bir hayat sürmesine, her anlamda arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine işarettir. Kolay doğum kolay ve güzel bir yaşamken, rüyada zor doğum sıkıntı çekerek elde edeceğiniz kazançlara ve başarılara delalet eder. Rüyada doğum yapan kimse dünyevi dertlerden kurtulur, güzel bir yuva kurar, çocuk sahibi olur, eşi ile birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürer. Eğer rüyada doğum yapan kişi tanınmıyorsa yukarıdaki tabirler rüya sahibi için geçerlidir.

Rüyada Kızının Doğum Yaptığını Görmek

Rüyasında kendi öz kızının doğum yaptığını gören kişi, çocuklarının mürüvvetini görür, onların güzel ve hayırlı bir yaşam sürmelerine tanıklık eder. Bu rüya aynı zamanda kızınızın dünyada güzel işler başarıp önemli bir mevkiye gelmesine, bazen de zengin bir adamla evlenmesine, önüne çıkacak güzel fırsatlara, yaşayacağı mutlu anlara delalet eder.

Rüyada Eşinin Doğum Yaptığını Görmek

Bir erkeğin eşinin doğum yaptığını görmesi, eşi ile birlikte huzurlu bir hayat sürmesine, gerçekte de karısının hamile kalmasına ve bir çocuk sahibi olmaya, ailevi huzursuzluklardan kurtulmaya, beraber uzun ve güzel bir ömür sürmeye yorumlanır. Rüyada karısının doğum yaparak bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini görmek alınacak müjdeli ve güzel haberlere işaretken, kız çocuğu dünyaya getirmesi ise saadet, sevinç ve neşe anlamına gelmektedir.

Rüyada Birinin Doğum Yaptığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle çocuk sahibi olmak isteyen, mutlu ve huzurlu bir yuva özlemi duyan veya çocuk sahibi olma ihtimali olan kişilerin gördükleri bir rüyadır. Bazen de evli olmasına rağmen henüz hazır olmadığı için bebek yapmayı düşünmeyen veya hamile kalmaktan endişe eden kişilerin bu korkularını yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!