RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada birinin namaz kıldığını görmek, eğer gören kişi tanıdık birisi ise ondan göreceğiniz hayra veya o kimsenin güzel ve bereketli bir ömür sürmesine delalettir. Rüyada namaz kılan kişi, dünya ve ahiret hayatında birçok güzelliğe kavuşur. Maddi manevi bütün istekleri gerçekleşir ev arzuları en kısa zamanda gerçek olur. Rüyada anne veya babasının namaz kıldığını gören kişi, maddi konularda rahatlayarak bütün sıkıntılarından kurtulur. Rüyada tanımadığı birisinin namaz kıldığını gören kişi, hidayete ererek selamete kavuşur. Bu rüya, sizin yakın zamanda bütün hatalarınızdan arınmanıza ve günahlarınıza tövbe etmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada İbadet Ettiğini Görmek

Rüyada ibadet eden kişi, dünya hayatındaki tüm isteklerine ve arzularına kavuşur. Bu rüya, kişinin yapacağı güzel amellere ve ahiret hayatında kendisine ulaşacak güzel nimetlere yorumlanmaktadır. İbadet etmek, genellikle gören kişi için dünya nimetlerine ve zevklerine kavuşmaya işaret etmektedir. Rüyada Allah dışında bir varlığa ibadet ettiğini gören kişi, sapıklığa düşer. Bu rüya genellikle günah işleyeceğinize bazı hatalar yapacağınıza ve başınıza gelecek bazı sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada namaz kılan kişi muradına erer ve her türlü sıkıntı ve üzüntülerinden kurtuluşa erer. Namaz kılmak manevi anlamada yükselmeye, derecenizin artmasına, maddi manevi sorunlarınızdan kurtulmaya, korktuğunuzdan emin olmaya, selamete kavuşmaya yorumlanmaktadır. Rüyada kıbleye yöneldiğini gören kişi, doğru yola erişir. Rüyada vakit namazlarını kılmak dünya ve ahiret mutluluğuna, Allah katındaki kulluğunuzun iyiliğine, sıkıntı içindeyseniz bu sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Namaz Kıldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada birinin namaz kıldığını görmek, genellikle insanın içindeki huzur isteğinin ve ibadete yönelme duygusunun bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi maneviyatını yükseltir ve dine yönelir. Namaz ile ilgili rüyalar genellikle uhrevi anlamda yoğun duygular yaşadığınız ve kendinizi dini anlamda geliştirdiğiniz zamanlarda görülmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birinin Namaz Kıldığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sule (15 Ocak 2016 saat: 11:17)

  Rüyamda iş yerindeyim. Bi büyük seçim var ve o seçim beni ilgilendiriyor.sonra ben işte cok çalıştığım için yedek kıyafetlerimi giymek için soyunma odasına gidiyorum. Fakat oda engelli insanlar ile dolu ve her yere seccaciye sermişler.yaslı genç herkes var.namaz kılıyorlar ama namazları komiğime gidiyor rüyamda. Çünkü sezceyee yattıklarında takla atıyorlarmış gibi ayakları havaya kalkıyor ama onun dışında kılınma sekli bizim gibi.o sırada birinin ayağı sezce anımda ayağı bacağıma değiyor irkilip uyanıyorum. Ne anlama geldiğini bulamadım açıkcası bende paylaşma gereği duydum.sizce rüyamın anlamı ne olabilir..

 2. burak (14 Mayıs 2015 saat: 16:01)

  rüyamda 5-6 kişi gece yarısı bir ormanlık alanda oluyoruz. uzun otlar var otların arasından AY a bakıyorum , ayın alt orta kısmında namaz kılan bir adam gölgesi gördüm , yanımdaki insanlarda tanıdık değildi onlara gösterdim onlar bakarken rüya bitti…

 3. Fatma (30 Nisan 2015 saat: 18:11)

  Merhabalar… Ben ruyamda namaza niyet etmek uzereyken yanima beyaz sakalli nur yuzlu uzun boylu bir dede geldi. Bana namaz mi kiliyosun dedi bende evet dedim.. Sonra esinde kiliyor mu sordu. Cuma namazlarini kiliyor onuda isten firsat buldukca dedim.. Tam hatirlamiyorum ama bana bide tesbih var o mu verdi bilmiyirum..namazi kilarken icim huzurla dolmustu ruyamda.. Bu ruyayi sabah 7 den sonra gordum… Tesekkurler…

 4. Onur (23 Mart 2015 saat: 04:47)

  Ruyamda bir camideyim.az ilerimde tanımadığım insanlar namaZ kılıyorlar,buyuk ihtimal sunnet sanırım.sonra sevdıgım bir imam abimi görüyorum.o bana bir defter veriyor defterin içinde bir dua var yeşil fosforlu kalem ile üstü çizilmiş.bana onu okutturuyor.yalnız ben bu ruyayı görmeden önce istihare namaZı kılıpta yatmıstım. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım.

 5. servet (08 Ekim 2014 saat: 23:59)

  dısardan baktıgım zaman oldukca guzel gorunmeyen bır yer tam anlamıyla neye benzedıgı beli olmayan bır kucuk ve fazla buyuk olmayan yer 4 veya 3 erkek ıcere bırseyler saklıyorlardı gıbı ve orda kalıyorlardı ve 4 dearalarında bır seyler soyleyerek kacmaya basladıla o esnada onların kactıgını gorunce bende kacmaya basladım ve kacarken polis arabaarın oraya dogru yonlendıgını gordum ve ıcerde sankı bır kucuk cocuk vardı benden yardım beklıyordu daha sonra kacarken kendımı benzınlıkte buldum ve ne olduguna anlam vermek ıcın kactıgım yere dogru yenıden kendımı toplayarak yoneldım o esnada baktım kacan erkekler hareket halınden benzınlıge gırdıler ve sonra gerı dondum kapıdan tam ıcerı gırecektım dısardan gormedıgım bır bayn bana bır seyler soyledı ben ıse anlamadım ve aldırıs etmeden ıcerı gırdım ve ınsanlar namaz kılıyor ve oldukca guze bır okadar cekıcı ve muhtesem bır yerdı ve ınsanların namaz kıldıgını gorunce yanı secdede oldukların gorunce ayakabıyla gırdıgımı fark etım ve hemen oldugum yerde ayakabıarı cıkarark elıme aldım ve ordan bır adam bu rada kalıyorlardı bu bolumun kulanmalrın ıstmemıstım dıye bır seyler soyledı daha sonra dısarı cıktım hemen kapı yanında merdıven vardı cıktım bırbırınden oldukca guzel bayan lar vardı ustlerınde beyaz onlıkler vardı bır tanesı bana uzun uzun baktı ve bende bakarak asagı ındım .ve bu ruyay saat 19:00 21:00 saatlerı arasında gordum ılgınız ıcın esekur eer saygılarımı sunarım ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,